X


Binance Radarına Takılmış, Listelenme Potansiyeli Bulunan Altcoin’lerin Listesi

Binance borsasında listelenme potansiyeli bulunan altcoin'lerin listesi.
15:37
31 Ağustos 2021

Kripto para piyasası katılımcılarının en çok merak ettiği konulardan birisi olan borsa listelenmeleridir. Binance, Coinbase, KuCoin gibi dev borsaların altcoin listelemeleri büyük yankı uyandırırken yatırımcıların dikkatini çekiyor. Coinko verilerine göre bugün, Binance sosyal medya hesaplarında veya resmi sitesinde yer verilmiş ancak henüz borsada kendine yer bulamamış altcoin’leri inceleyeceğiz.

Olası Listelemeler

Kripto para piyasasında 11.512’yi aşkın altcoin bulunuyor. Bunlardan birçoğu son dönemde ortaya çıkarken yatırımcılar bunca seçenek arasından hangisine yatırım yapacağına karar veremiyor. Binance, Coinbase gibi dev merkezi borsaların listelediği kripto paralar gündemin önüne çıkan altcoin’leri olarak lanse edilir ve listelenme haberlerinin duyulması ile oynaklık oranları büyük ölçüde artar.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Coinko verilerine göre Binance sosyal medya platformlarında boy gösteren kripto paraların başında Xend Finance, Covalent, Tranchess gibi projeler bulunuyor. Binance AMA etkinliğinde, bloglarında yer alan bu altcoin’ler postansiyel listelenme adayları olarak değerlendiriliyor.

Binance Listelemeleri

Tarihsel olarak Binance ve Coinbase borsalarında listelenen kripto paralar, büyük ivme yakalamış ve kazançlarını katlamıştır. Bununla birlikte Binance, finansal otoritelerle olan problemleri dolayısıyla birçok işlemini gözden geçirme stratejisi izleme kararı aldı. Binance’in ülkelerin finansal düzenleyicileri ile arayı düzeltme adına attığı adımlar doğrultusunda İngiltere’de lisans alarak bu lokasyonda operasyonlarını sürdürme yetkisi kazanmıştır.

Öte yandan dünyanın dört bir yerindeki finans otoriteleri, Binance’i uyarmakla kalmamış operasyonlarını durdurma emri vermişti. CEO Changpeng Zhao’nun açıklamaları, bu aksaklıkları en kısa sürede sonuçlandırıp çözüme kavuşturmak adına olmuştur.

Bununla birlikte platformun yerel kripto para birimi Binance Coin (BNB) piyasanın tarihi geri çekilmesinin ardından başarılı bir iyileşme dönemi izleyerek fiyatını 480 dolara kadar çıkardı. BNB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 468 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar