X


Binance CEO’su CZ, Bloomberg Yayınına Konuk Oldu: Soruşturma İddialarına Net Cevap!

Binance'in CEO'su Changpeng Zhao, Bloomberg London TV'ye konuk oldu.
13:13
8 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dakikalar önce Bloomberg canlı yayınında konuştu. CZ, kripto paraların geleceği konusunu ele alırken soruşturma iddialarını yanıtladı. İşte detaylar…

Changpeng Zhao’nun Açıklamaları

Önde gelen kripto para borsalarından Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Bloomberg London TV’ye konuk oldu. CZ, kriptoyu paranın geleceği olarak tanımladı. Bunun yanı sıra Binance’in ağır soruşturmalar altında olduğunu reddeden Zhao, algı operasyonlarından bahsetti. Başarılı CEO, soruşturma söylentilerinin ABD medyası tarafından abartıldığını ve sürekli gündeme getirildiğini öne sürdü.

Changpeng Zhao, Binance‘in düzenleyicilerle ortak çalışmalarının sürdüğünü belirtirken bu konuda oldukça hassas çalıştıklarını aktardı. Amerika Birleşik Devletleri’nde medyanın gücü gerçekten kritik düzeyde. Ayrıca geçmiş dönemlerde birçok insan, kurum, grup veya kişiler medyanın gazabına uğradı. Bu bağlamda CZ, medyayı eleştirirken söylentilerin aslının olmadığını belirtti.

Binance Adımları

Binance, yaklaşık birkaç ay önce birçok ülkenin finansal denetleyicisinden uyarılar almıştı. Binance CEO’su CZ, bu durumun yakın takipçisi olurken stratejisini düzenleyici çerçeve tarafına kaydırdı. Binance, mali düzenleyicilerin radarına girerken kaydettiği aşama ile şu anda aktif operasyonlarını sürdürüyor.

Binance, 4 hafta önce 1 milyar dolarlık Blockchain geliştirme fonu başlatmıştı. Bu bağlamda benimsenme artışı ve geliştiricilerin desteklenmesi anahtar konu olarak ele alınırken önemli bir büyüme fonu başlatıldı. Binance Smart Chain, geliştiricilerin ilgisini çeken kritik bir blok zinciri olarak öne çıkıyor. Bu gelişmeler platformun yerel varlığı Binance Coin’e olumlu yansırken fiyatın yukarı yönlü eğilimine yol açtı. Binance Coin (BNB), bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 645 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar