X


Ünlü Analist’ten Heyecanlandıran Tahmin! Bu 3 Metaverse Altcoin 100x Yapabilir

Lark Devis bu 3 metaverse altcoin'de büyük artış potansiyeli görüyor.
12:40
8 Kasım 2021
Ünlü Analist'ten Heyecanlandıran Tahmin! Bu 3 Metaverse Altcoin 100x Yapabilir

Ünlü kripto para analisti ve trader Lark Davis, 2021’in son ayında güçlü temel ve yüksek patlama potansiyeline sahip 3 NFT metaverse altcoin‘i takipçileri ile paylaştı.

Efinity (EFI)

Listede ilk sırada, Enjin tarafından yapılan ve Polkadot üzerine kurulu dijital varlıklar için yeni nesil bir blok zinciri olan Efinity (EFI) yer alıyor.

Lark Devis, Efinity hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Enjin, aşina değilseniz, oyun dünyasının piyasa değeri en yüksek oyuncusudur. Enjin, oyun kripto dünyasının OG’sidir ve 2018’den beri Enjin’den bahsediyoruz. Her yerdeler. NFT’leri biliyorlar. Oyun oynamayı biliyorlar. Zaten en çok benimsenen, en başarılı oyun odaklı kripto para birimlerinden biri.

Efinity aslında çılgın ölçeklenebilirliğe sahip bir çapraz zincir ağıdır. Birden fazla oyunda oyun içi para birimlerine sahip olmanız, ağlarında binlerce oyunun desteklenmesi ve gerçek NFT‘lerin her zaman ileri geri el değiştirmesi için ihtiyaç duyacağınız ölçeklenebilirlik türüdür.”

Öyle ki proje, son zamanlarda Enfinity Metaverse Fund için başarılı bir şekilde 100 milyon dolar topladı.

Terra Virtua (TVK)

Yüksek potansiyelli ikinci metaverse altcoin’e gelirsek, analist Terra Virtua‘nın büyük patlama yaşama potansiyeline sahip olduğunu söyledi. Terra Virtua, NFT yaratıcıları ve koleksiyoncularının etkileşim kurması için küratörlüğünde bir alım satım platformu sunan çapraz platformlu bir NFT ekosistemidir. Terra Virtua platformu web, PC ve mobil AR/VR ortamlarını kapsar.

Terra Virtua’nın koleksiyon ürünlerine yaklaşımı, kullanıcıları yeni ve benzersiz yollarla meşgul etmektir. Oyunlaştırmayı kullanarak, sadece tamamlamak için toplamaktan, rekabet ederek ve yeni deneyimler yaratarak kullanıcıları etkilemeyi hedefliyor.

“Terra Virtua, NFT alanı için büyük bir oyun ve metaverse alanı için büyük bir oyun. Gerçekten harika NFT’ler yapıyorlar. Dünyanın en büyük markalarından bazılarıyla çalışıyorlar. En büyük film serilerini NFT dünyasına getiren Paramount ile çalışıyorlar. Unity ile çalışıyorlar. The Unreal ile çalışıyorlar.”

EPIK Prime (EPIK)

Son olarak 300’den fazla video oyun müşterisiyle Epik, dünyanın en popüler yüzlerce eğlence markasıyla en büyük dijital ekosistemi ile dünya çapında bir milyardan fazla oyuncu için birinci sınıf dijital öğeler ve deneyimler üretmek üzere markaları video oyunlarına yerleştiren lider küresel NFT lisanslama teknolojisi şirketidir.

Lark Devis EPIK Prime hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere de yer verdi;

“Bu, ortaklıklara ve projenin gerçekte ne olduğu potansiyeli göz ününe alınırsa şu anda çok düşük bir piyasa değeri var”

Analist ayrıca EPIK Prime‘ın Universal, Warner Music Group, Ultraman vb. gibi inanılmaz markalarla çalıştığını da vurguluyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar