reklamı kapat

Binance CEO’su Craig Wright’a Savaş Açtı

Binance CEO’su Changpeng Zhao Craig Wright’a resmen savaş açtı.
17:00
15 Nisan 2019

Craig Wright her geçen gün güç kaybediyor. Piyasada Wright’a karşı eleştiriler yükseliyor. Son olarak Binance CEO’su Changpeng Zhao Wright’a savaş açtı.

Satoshi Nakamoto İddiası

Israrla Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Craig Wright Hodlonaut olarak bilinen bir kullanıcıyı dava edeceğini açıkladı, bunun üzerine kripto para camiasında yer yerinden oynadı. Bütün piyasa Wright’a karşı birleşti ve eleştirilerin ardı arkası kesilmedi.

Zhao’nun Sözleri

Geçtiğimiz günlerde Wright’ın Satoshi olmadığını deklare eden Binance CEO’su Changpeng Zhao Bitcoin SV’yi Binance’te liste dışı edebileceklerini ekledi. Dün Peter McCormack isimli Twitter kullanıcısının Wright’ın aleyhindeki postunu gündemi taşıyan Zhao şunları yazdı:

Şaheser! Tüm desteğim seninle Peter.

Açık olmak gerekirse, teknoloji konusunda taraf tutmam. Bu işi piyasaya bırakırız. Sahtekarlığa karşıyım, mesela başka biri olduğun yalanına. Buna bağlı olarak, güçlü bir şekilde inanıyorum ki:

Craig Wright bir sahtekar.

Zhao sözlerini şöyle sürdürdü:

Gerçek Satoshi, bunu kanıtlamak için dijital olarak her mesajı imzalayabilir. Bu onun için nefes almak kadar kolaydır. Ve bizde açık anahtar var. O zamana dek herkes Satoshi’dir, Craig Wright hariç!

Zhao’nun son sözleri şu şekilde:

Son olarak, BSV’yi teknolojik açıdan destekleyenler, SİZİN topluluğunuzu zehirleyen sahtekar Craig Wright’a saldırmalısınız, dünyanın geri kalanına değil. CW’nin Satoshi olduğunu düşünen herkes özel bir anahtarın nasıl çalıştığını okumalı, kripto hakkında yeni şeyler öğrenmeli.

Kaynak: Cryptopotato

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.