Avalanche (AVAX) Hedef Fiyat! Cardano (ADA) ve The Sandbox (SAND) Yorumları!

Avalanche (AVAX), Cardano (ADA) ve The Sandbox (SAND) için fiyat beklentileri!
22:40
21 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin (BTC) bugün 49.500 direncine ulaşmak için çabaladı ancak başarısız oldu. Fiyat şimdilik 48.500 doların üzerinde tutunmaya devam ediyor. Kısa vadeli de görülen bu yükseliş birçok altcoinin yönünü yukarı çevirmesine sebep oldu.

Avalanche (AVAX) Hedef Fiyat

Günü %10 yükselişle kapatmaya hazırlanan AVAX geçtiğimiz saatlerde 120 dolara kadar ulaştı. Yazı hazırlandığı sırada 117 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. AVAX, piyasadaki en güçlü kripto paralardan biri olmaya devam ediyor. Aralık ayında 95 doların altında birkaç hafta durgunlaştı, ancak o zamandan beri 103 doları talep toplama alanına dönüştürdü.

Bu güç gösterisi, kenarda kalan yatırımcılar da AVAX’a giriş yapmaya başladı. Fiyat ayrıca, son birkaç gün içinde satış baskısı ile karşı karşıya kaldıktan sonra 117 doları aştı. Bu yukarı yönlü hareket, bir geri çekilme görmeden önce 128,78 dolara kadar devam edebilir. Eğer boğaların güçlü desteği devam eder ve Bitcoin ani düşüşler yaşamazsa orta vadede 143 dolar hedefi olası görülüyor. Müthiş Osilatör güçlü bir yükseliş momentumu gösterdi ve CMF, saatlik grafikte alıcı hakimiyetini göstermek için +0.05’in üzerine çıktı.

Cardano (ADA)

1,2 dolarlık destek seviyesi, son iki hafta içinde birçok kez test edildi. Desteğin yanı sıra fiyat da bir dizi düşük zirve yaptı ve fiyat henüz trend çizgisi direncinin üzerine çıkmadı. Bu üçgen paterni, muhtemelen Bitcoin‘i takiben her iki yönde de bir ADA kırılması gösterebilir.

Fiyatın 1,3 ile 1,33 dolar arasında güçlü bir arz bölgesi var. Aralık ayının başlarında çizilen Sabit Aralık Hacim Profili, Kontrol Noktasının 1,3 dolar olduğunu göstererek bir kez daha güçlü bir dirence işaret etti. ADA yazı hazırlandığı sırada 1,26 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

The Sandbox (SAND) Yorumları

Yatırımcıların 4.85 ile 5.58 dolar arasında yeni hareketler görmesi muhtemeldir. Yazı hazırlandığı sırada SAND 5,08 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. SAND yükseliş için üst Bollinger bandına doğru tırmanırken, MACD de saatlik grafikte yükseliş momentumuna işaret ediyor.

Fiyatın 4,73 dolardan yaptığı sıçrama piyasanın pozitif görünümüyle destekleniyor. Uzun vadeli yatırımcılar 8,5 dolarlık hedefini korurken fiyat kısa vadede 6 doların üzerinde yeniden fiyatlanabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar