X


AS Roma Fan Token Nedir?

AS Roma Fan Token, AS Roma'nın kripto parasıdır.
19:28
16 Ocak 2021

As Roma Fan Token (ASR), Socios ve Chiliz ortaklığı ile piyasaya sürülen bir taraftar tokenidir. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisi olan As Roma’nın kripto para birimi olarak piyasaya sürülen ASR, kısa süre içerisinde de Binance kripto para borsasında listelendi.

Peki AS Roma Fan Token tam olarak ne için kullanılıyor?

AS Roma Fan Token (ASR) Nedir?

ASR, hem kulübün taraftarlarına hem de bundan bağımsız olarak kripto para yatırımcıların farklı fırsatlar sunuyor. ASR sahipleri kulüp tarafından yapılan belirli kampanyalara, promosyonlara ve etkinliklere katılabilmekte. Buna ek olarak kulüp ile ilgili alınacak önemli kararlarda direkt olarak ASR yatırımcılarının oy kullanma hakkı bulunuyor. VIP etkinlikler, futbolcularla tanışma ve maçlarda özel yer elde etme gibi birçok özellik, ASR yatırımcılarına sunuluyor.

ASR Token Yorum

Socios tarafından son dönemin en çok konuşulan konularından birisi haline getirilen taraftar tokenleri, kesinlikle hızla büyümeye devam ediyor. ASR, 3 dolar üzerinden satışa sunulsa da Binance listelenmesi ile 23 dolara kadar yükseldi. Toplam arzı 10.000.000 olan ASR’nin sirkülasyondaki arzı ise 1.220.010 olarak görülüyor.

ASR bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 4,23 dolar seviyesinden işlem görmekte ve 780. sırada bulunmakta. Socios her geçen gün yeni ortaklıklara imza atıyor ve taraftar tokeni ekosistemi gitgide büyüyor. Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden birisi olan AS Roma’nın kripto parası ASR de bu açıdan gelecek vaat etmekte.  Buna ek olarak Socios’un sunduğu staking vb. hizmetlerden de faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

AS Roma Fan Token Nasıl Alınır?

AS Roma Fan Token satın almak için dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’i kullanmak yeterli olacaktır. Binance’in listelemesi ile tüm zamanların rekorunu kıran ASR, hala en yüksek hacmine buradan ulaşıyor. Binance üzerinden ASR almak için ASR/BTC veya ASR/USDT işlem çiftlerini kullanabilirsiniz.

Binance borsasına BTC attıktan sonra aşağıdaki ASR/BTC işlem çiftini seçin. Bunun devamında alacağınız fiyatı belirleyip, ASR miktarını da girerek başarılı bir şekilde ASR alımını tamamlayın. Oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde ASR alımınız tamamlanmış olacaktır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar