X


Analistten İddialı Açıklama: 2021 Bitmeden Bu 5 Token 100 Kat Artabilir!

Kripto para piyasasının önemli yatırımcılarından ve analistlerinden olan Altcoin Buzz, artış beklediği kripto paraları açıkladı. 
16:40
1 Aralık 2021

Kripto para piyasasında pek çok yatırımcının takip ettiği analist Altcoin Buzz, 2021 yılında 100 kat kazanç getirme potansiyeli bulunan 5 gem coin’i takipçileri ile paylaştı. İddialı açıklamalarda bulunan analiste göre bu kripto paralar yatırımcılarını zengin edebilir. Ancak yatırımcıların kripto para piyasasındaki volatiliteyi unutmadan ve gerekli araştırmaları yaptıktan sonra yatırım yapmalarının önemli olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Cryowar (CWAR)

Yatırımcının listesinde ilk sırada, oyuncuların, Solana blok zincirinin üzerine inşa edilmiş Orta Çağ tabanlı bir dünyada birbirleriyle savaştığı ve bir PvP oyunu olan Cryowar (CWAR) yer alıyor. Altcoin Buzz proje ile ilgili olarak, “DAO oylamalarını, oyun içi varlıklar olarak NFT’leri, merkezsiz oyunları ve bazı en iyi uygulamaları harmanlıyorlar.” sözlerini kullanıyor.

Analist, bu oyunun dört farklı oyun modu ve zamanı olmayan kullanıcılar için çok kısa süreli oyun zamanları olduğuna dikkat çekiyor. Ayrıca analist, yerel token olan CWAR’da staking seçenekleri ve deflasyon mekanizmasının bir kombinasyonunu işaret ederek token’ın değer kazanma potansiyelinin yüksek olduğunu ifade ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Placewar (PLACE)

Listede bir sonraki sırada; çok zincirli, merkezi olmayan ve stratejik bir play to earn oyun evreni olan Placewar (PLACE) bulunuyor. Platformda oyuncular, yapılar inşa ederek, savaşarak ve ittifaklar kurarak oyun içi dünyanın görünümünün oluşmasını sağlayabiliyor. Bu noktada analist şu ifadeleri kullanıyor:

Oyunu seviyoruz çünkü Binance Smart Chain, Conflux ve Polygon blok zincirlerini destekleyen çok zincirli bir platform. Ayrıca bu oyunun bir diğer önemli özelliği de kullanıcıların para kazanabileceği, play to earn bir oyun olmasıdır.

Scotty Beam (SCOTTY)

Scotty Beam, NFT’erde zincirler arası birlikte çalışabilirlik ve doğrulama eksikliği sorununu çözen bir NFT platformu olarak tanımlanabilir. Bu platform, bir NFT galerisi ve P2P borsasına sahip ilk zincirler arası NFT teleport platformu olarak da tanımlanıyor.

Altcoin Buzz konuyla ilgili olarak, “Artık Ethereum alıcılarının Solana NFT’niz için sizinle işlem yapmak isteyip istemediğini öğrenebilir, bunların hepsini kolay, hızlı ve P2P şeklinde yapabilirsiniz. Bu nedenle kullanımı da kolay ve cüzdanınızı bağlamanı yeterli. Ayrıca ödenen ücretlerin %90’ını yakma taahhüdünü de seviyoruz.” açıklamasını yaptı.

Bunlara ek olarak platformun Seedify, Dutch Crypto Investors, GameFi ve AnyPad gibi çok prestijli yatırımcısı da var.

Aspo World (ASPO) ve Thetan Arena (THG)

Bir play to earn projesi olan ASPO World, dijital varlıkların oyun geleceğini nasıl değiştirebileceğini göstermeye çalışıyor. Platform, sürekli arz ve talep yaratmak için tasarlanmış bir oyun içi token ve farklı NFT öğelerine sahip kart oyunu olarak tanımlanabilir. Altcoin Buzz bu projenin, IceTea Labs, Game6, DUO, Blue Network, Gem Capital ve AVStar Capital gibi prestijli yatırımcılar tarafından desteklendiğini söylüyor.

Listede son olarak kullanıcıların arkadaşlarını toplamaya ve bir ekip oluşturmaya teşvik edildiği ve hem bir play to earn hem bir free to play oyun olan Thetan Arena (THG) bulunuyor. Ancak yatırımcı, oyuncular yalnızca premium seviyeye ulaştığında kazanma aşamasına geçebileceklerinin altını çiziyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar