X


XRP Yatırımcıları 2022 Yılını İple Çekiyor! Uzmanların Gelecek Yıl Beklentileri

Uzman analistler 2022 yılı için öngörülerini yüksek seviyelere koydu.
19:45
1 Aralık 2021

Ripple, 2022 için planlanan bir finansal likidite merkezini duyurdu. XRP yatırımcıları, 2022’de fiyatı etkileyebilecek yaklaşan olaylara yönelik umutları arasında aralık başında 1 doların üzerindeki yeni bir ralli istiyor. Ripple, mevcut dönemde 1 doların üzerinde işlem görmeye devam ediyor.

Ripple’ın 2022 Yılındaki Projesi

2022’de piyasaya sürülecek olan Ripple‘ın Likidite Merkezi’nin planı, finansal hizmet kuruluş müşterilerine kripto para birimleri satın alma ve satma fırsatı sunmalarında yardımcı olmaktır. San Francisco merkezli şirkete göre işlevsellik, kurumsal müşterilerin piyasa yapıcılar, borsalar ve tezgah üstü alım satım masaları dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan dijital varlıklara erişmesine imkanı tanıyacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İkinci olarak ise Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, devam eden Ripple&SEC davasının 2022’de çözüme kavuşacağına inanıyor. Başarılı CEO’ya göre Ripple, yavaş ilerleyen bir yargı sürecine rağmen oldukça iyi bir ilerleme kaydetti. SEC, Ripple ve yetkililerini Aralık 2020’de kayıt dışı bir menkul kıymet olarak 1.3 milyar dolar değerinde token satmakla suçladı.

Ripple Fiyatı

XRP, 0.87 dolarlık geri çekilmenin ardından önemli derecede toparlandı. 1 dolar bayrağını geri alan XRP, yatırımcıların beklentisini yükseltti. Bu bölgenin üzerindeki bir satın alma baskısı popüler kripto parayı önemli seviyelere taşıyabilir. Boğaların 1 doların üzerindeki çabası, bekleyen satın alma emirlerini doldurursa piyasa yapıcılar daha fazla likidite sağlayacaktır.

Uzman analistler 2022 yılı için öngörülerini yüksek seviyelere koydu. XRP fiyatı, yaklaşık 4 yıl önce 3.84 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. XRP, geçtiğimiz nisan ayında 2 dolara kadar tırmanarak önemli bir performansa imza atmıştı. ATH seviyesinden %74 oranında uzakta işlem gören XRP, gelecek gelişmelerin akabinde yatırımcıların beklentilerini yüksek tutmasını sağlıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar