reklamı kapat

Analist Tarih Verdi: XRP Almayanlar Pişman Olacak

Kripto para analisti Pentoshi, XRP yatırımcılarına seslendi.
13:23
16 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi XRP, kesinlikle yatırımcıları heyecanlandıran bir ay geçiriyor. İlk olarak Temmuz ayının son haftasında ciddi bir yükseliş trendine giren ve %40 yükselişle 0,33 dolara kadar çıkan XRP, daha sonra ise hafif bir düzeltme yaşadı.

Düzeltme kapsamında 0,33 dolardan 0,25 dolara kadar gerileyen XRP, kripto para piyasasının hareketlenmesinden istifade ederek kendini yukarı taşımayı başardı. XRP/USD işlem çifti bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,30 dolardan işlem görüyor ve uzmanlara göre fiyat her an rekor kırabilir.

XRP’de Rekor Yakın

Popüler kripto para analisti Cheds, Ripple’ın iyi bir konsolidasyon yaşadığını ve buradan 200 MA seviyesini destek haline getirerek ciddi bir yükseliş yakalayabileceğini düşünüyor. Analist, “XRP almayanların pişman olacağını” vurgulayarak fiyatın yakında 0,93 dolara ve buradan 1 dolara kadar çıkacağını belirtti.

Gerçekten de XRP bu sene beklenen performansı sergileyemedi ve yakında ciddi bir ralli başlayabilir. Birçok analistin XRP sinyali vermeye başlaması da yükselişin çok sert olacağını gösteriyor.

Analist XRP‘deki bu yükselişi için tarih de vererek, yaklaşık olarak 2-3 aylık sürede rekorun geleceğini vurguladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.