Analist Paylaştı: Bu 3 Gem Coin 100 Kat Kazanç Vaat Ediyor!

Kripto para piyasasında düşüş devam ederken popüler bir analist önümüzdeki haftalarda 100 kat artabilecek 3 coin paylaştı.
18:02
20 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Takipçileri ile sık sık incelediği kripto para birimlerini paylaşan Joe Parys, bu sefer de 100 kata kadar kazandırma ihtimali olan 3 altcoin’i listeledi. Parys’in listesine ve neden artış beklediğine göz atalım ancak yatırımcıların kripto para piyasasının volatilitesini unutmadan ve riskleri göze alarak yatırım yapmaları gerektiğini de hatırlatalım.

Charli3 (C3)

Charli3, blok zinciri ve gerçek dünya arasındaki veri boşluğunu kapatan Cardano‘daki ilk oracle projesi olarak nitelendirilebilir. Platform, projeler için güvenilir veri beslemeleri sağlayarak Cardano altyapısına dayalı daha iyi bir oracle çözümü sunmayı hedefliyor.

Öte yandan Charli3 piyasa değeri 12 milyon dolar ve token fiyatı da 0,8 dolar seviyesinde bulunuyor. Analiste göre C3 şu anda en düşük fiyat seviyelerinde bulunuyor.

Dolayısıyla Parys, bazen kimse yatırım yapmak istemezken bir kripto para birimine yatırım yapmanın gelecekte büyük kar getirme potansiyeline sahip olduğunu ifade ediyor. Buna ek olarak C3’ün rekor seviyesinin 6,3 dolar olduğunu ve analistin yeni rekorların gelebileceğini düşündüğünü de belirtmek gerekiyor.

GeroWallet (GERO)

Analistin listesinde ikinci sırada yer alan kripto para birimi GeroWallet, hem deneyimli hem de yeni kullanıcılar için güçlü bir araç olarak tasarlanmış all-in-one DeFi uygulaması olarak tanımlanabilir. GeroWallet, kullanıcı merkezli bir tasarıma odaklanarak yeniden tanımlanmış bir UX sunuyor. Ürün, likidite kilidi özelliklerine sahip zincirler arası borsa özelliğine sahip, entegre ve çok işlevli bir araç setine sahip.

Öte yandan GeroWallet (GERO), kullanıcılarına herhangi bir kripto para birimini kolayca satın alma, takas etme veya gönderme olanağı veren, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulaması tarafından desteklenen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Analiste göre DeFi kullanıcıları, GeroWallet’in özellikleri sayesinde Cardano, Ethereum, Polkadot ve Solana arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir.

Analist, bu piyasaya girmenin çok riskli olduğunu ama risk ne kadar büyükse ödülün de o kadar büyük olduğunu ifade ediyor. Ayrıca analiste göre GERO’nun şu anda düşüşte olması da yatırımcılara bir alım fırsatı veriyor olabilir.

Ridotto (RDT)

Parys’in değerlendirdiği son altcoin Ridotto, tam şeffaflık, anonimlik, güvenlik ve adalete dayalı bir oyun protokolü olarak tanımlanabilir. Ridotto, kullanıcıların oyunlar tasarlayabilecekleri, oynayabilecekleri ve böylece para kazanabilecekleri bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

Öte yandan Ridotto’nun piyasa değeri şu anda 3 milyon dolar ve içinde bulunduğu düşüş döneminde 0,3 dolardan işlem görüyor. Analiste göre Ridotto şu an için 100 kat kazanç getirmedi ancak ilk satış fiyatının 30 katına kadar yükseldi. Parys, bu projenin çok fazla büyüme alanı olduğunu ve bu sebeple de 100 kata kadar yükselme ihtimali olduğunu ifade ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar