X


Analist İddialı: İki Ethereum Rakibi Bu Hafta Ralli Yapabilir!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Pentoshi yaptığı açıklamalar ile iki ETH rakibinin alım noktalarında olabileceğini dile getirdi.
13:55
16 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında düşüşlerle dolu bir haftanın ardından popüler bir kripto para analisti bu hafta ciddi yükseliş beklediği iki Ethereum rakibini takipçileri ile paylaştı. Popüler analistlerden Pentoshi yaptığı açıklamalarda, piyasada düşüşler olsa da bazı ara yükselişlerin gelebileceğini ifade ediyor.

Bu 2 Altcoin’e Dikkat!

Analist yaşanan son düşüşler ile birlikte satış baskısının azalabileceğini ifade ediyor ve bu hafta gözle görülür artışların yaşanabileceğini dile getiriyor. Analist,” Bu hafta bazı ralliler yaşayabileceğimizi düşünüyorum” ifadelerini kullanıyor ve fırsat oluşması halinde Avalanche (AVAX) yatırımı yapacağını belirtiyor. Ayroca AVAX’ın şu anda tam olarak görmek istediği noktada olduğunu da ekliyor.

Buna ek olarak Pentoshi’ye göre, akıllı sözleşme platformları Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) önemli destek alanlarına geriledikten sonra tekrar toparlanıyor. Analist SOL’de ilk planına sadık kalacağını ve şu anda alım yapmaktan kendisinin de korktuğunu ifade ediyor. Ancak bu seviyeleri uzun zamandır beklediğini dile getiren analist, bir geri dönüşün başlamasının olası olduğunu ifade ediyor.

SOL ve AVAX’ta Son Durum

SOL yazının kaleme alındığı an itibari ile 53 dolar seviyesinde işlem görüyor ve 50 dolar Pentoshi’nin önemli olarak işaretlediği destek noktası şeklinde karşımıza çıkıyor. Buna ek olarak AVAX da şu anda 33 dolar bandında işlem görüyor ve analiste göre 31 dolar oldukça önemli bir destek seviyesi.

Dolayısıyla analiste göre şu anda iki Ethereum rakibi de önemli destek seviyelerinin üzerinde işlem görüyor ve bu noktalar alım için doğru yerler olabilir.

Yine de her zaman ifade ettiğimiz gibi yatırımcılara bir kez daha hatırlatmakta fayda var: Şu anda piyasa koşulları oldukça belirsiz ve destek ile direnç noktaları her zaman çalışmayabiliyor. Bu sebeple mutlaka kendi araştırmalarınızı yaptıktan sonra sorumluluğu sadece kendiniz alarak yatırım yapmanızda büyük fayda var.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar