X


Altı Şaka Coin ve Uzun Vadeli Hedefleri! İlk Hangisi Başarıya Ulaşacak?

Bol sıfırlarıyla yatırımcısının cezbeden şaka coinler için uzun vadeli hedefler! Hangisi kaç sıfırdan kurtulmayı umuyor?
16:30
7 Kasım 2021

Bol sıfırlı kripto paralar kısa vadeli kazanç fırsatları kovalayan özellikle yeni yatırımcılar arasında popüler. Fiyatlarının bol sıfırlı olması belki de onların sizi daha kısa sürede zengin edeceğini düşünmenize sebep oluyordur? Böyle düşünüyorsanız yalnız değilsiniz, şaka coin yatırımcılarının önemli kısmı sizinle aynı fikri paylaşıyor. Peki en popüler 6 şaka coin için uzun vadeli hedefleri duymak ister misiniz?

Kripto Paralarda Uzun Vadeli Hedefler

Öncelikle uzun vadeli hedefler kazançta doyum noktasına ulaştığınız nihai kaçış seviyeleri olmalıdır. Örneğin 50.000 dolar, Ethereum (ETH) için gayet tatmin edici bir uzun vadeli hedef olabilir. Fakat bu hedefleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunuyor. Bunların başında da maksimum ve dolaşım arzı gelir.

Yatırım yapacağınız projenin maksimum ve dolaşım arzını ezbere bilmeniz gerekiyor. Eğer bir kripto para için uzun vadeli hedef belirliyorsanız bunun gerçekçi de olması gerekir. Örneğin 100 katrilyon toplam arzı ve 50 katrilyon dolaşım arzı bulunan bir projenin 1 dolar olması mümkün değildir. Kripto para pazarının şu an ve gelecekteki tahmini büyüklüğüne göre, koyduğunuz fiyat hedefinin proje piyasa değerini saçma seviyelere çıkarmaması gerekir. Kimse Baby Dogecoin (BabyDoge) diye bir şaka coinin 100 trilyon dolar piyasa değerine sahip olabileceğini iddia edemez, tıpkı bunun gibi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Şaka Coinlerin Uzun Vadeli Hedefleri

Peki o halde en popüler 6 şaka coinin uzun vadeli hedeflerini inceleyelim.

Dogecoin (DOGE)

Güncel fiyatı yaklaşık 0,25 dolar olan Dogecoin (DOGE) için topluluğunun belirlediği hedef 1 dolardır. SNL Şov’da Elon Musk o saçmalıkları yapmasaydı fiyat bu bölgeye ulaşabilirdi. Ancak o gün bugündür 0,50 doları bile aşamadı.

Dogecoin (DOGE) için belirlenen bu hedef %400 fiyat artışıyla mümkün olabilir. Piyasa değeri ve kripto paraların toplam boyutunu yan yana koyduğumuzda da bunun imkan dahilinde olduğunu söyleyebiliriz. Belki de Tesla, Dogecoin (DOGE) ile ödeme kabulüne başlar ve fiyat aniden 0,5 bölgesini aşabilir?

Shiba Inu (SHIB)

SHIB hiçbir zaman 1 dolar olmayacak, mevcut piyasa değeri ve dolaşım arzına göre SHIB için böyle bir hedef belirlemek tamamen hayal ürünüdür. Ancak 0,01 dolar yani yaklaşık 10 kuruş olma ihtimali bulunuyor. Elbette bunun için ya arzını azaltması ya da kripto para piyasalarında büyük bir büyümenin yaşanması gerekir.

Arzın %40’ı Vitalik tarafından yakıldı, swap listelemeleri için de yakım yapılacağı söyleniyor. Şimdilik dolaşımdaki arz 550 trilyon seviyelerindedir. Eğer Shiba Inu (SHIB) uzun vadeli hedefine ulaşabilirse mevcut 0.00005843 dolar fiyatından 171 kat artmış olacak.

Diğer 4 Şaka Coin

Akita Inu şu an yaklaşık 0,0000038 dolardan alıcı buluyor. Topluluğu tarafından belirlenen uzun vadeli fiyat hedefi ise tam 0,01 dolardır. SAFEMOON’da aynı fiyat hedefine sahip ve 0,0000043 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor.

Kishu Inu, BabyDoge ve SAITAMA ise 0,001 dolara ulaşacağı günleri bekliyor. Fakat Dogecoin (Doge)’den sonra en yüksek fiyat hedefi olan şaka coin Floki Inu’dur. Halihazırda 0,00025 dolardan alıcı bulan Floki Inu (FLOKI) tam 0,1 doları hedefliyor. Dolaşımdaki arzı diğerlerine göre çok daha düşük olan Floki Inu sadece 10 trilyon adettir. Daha şimdiden 2,3 milyar dolar piyasa değeriyle bu fiyata ulaştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • Tradelordu
    2 ay önce

    Ether Force token gerçek projesi olan tokendir yeni çıktı şuan ico yapıyor incelemeye almanızı öneririm.

    11