X

Altcoin Daily’e Göre Solana’daki Bu Token 2022 Yılında Takip Edilmeli!

Solana (SOL) ekosistemi her geçen büyüyor ve yatırımcılar da Solana’daki projeleri takip etmeye devam ediyor. 
14:00
8 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Solana ekosistemindeki ve Solana üzerine inşa edilen dApp projelerin sayısı her geçen gün artıyor. Piyasanın popüler YouTube kanallarından olan Altcoin Daily de Solana ekosisteminde inşa edilen ve yükseliş yaşama potansiyeline sahip bir projeyi takipçileri ile paylaştı.

Step Finance (STEP)

Analistin açıklamalarına göre Step Finance, bir portföy yönetim sistemi olarak çalışıyor ve Solana kullanıcılarının tüm Solana sözleşmelerinde analiz yürütme işlemlerini tek bir yerde görselleştirmesi için platform sunmayı hedefliyor. Buna ek olarak yapılan açıklamalara göre platform, kullanıcılarına sadece kar ve zararları göstermiyor ve kullanıcıların yatırım performansları ile risk profillerini anlamasına da yardımcı oluyor.

Bunlara ek olarak analistin açıklamasına göre projenin destekçileri de dikkat çekiyor. Step Finance’i destekleyenler arasında 3Commas, Alameda Research ve Solidity Ventures gibi isimler bulunuyor.

Altcoin Daily, platformun sunduğu özellikler sebebiyle de bir adım öne çıkabileceğini düşünüyor. Bu özellikler arasında ise kullanıcıların portföylerini görebilecekleri gösterge panoları, likidite havuzları, Solana’da NFT’lerin yönetilip paylaşılabileceği bir NFT galerisi ve yield farming gibi noktalar yer alıyor.

STEP Fiyatı

Step Finance, 0,26 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve son 24 saat içinde nispeten stabil bir görünüm çiziyor. Ancak yatırımcılar bu noktada STEP’in ATH seviyesinin 10 dolar seviyesinde olduğunu ve bu seviyenin çok altında işlem gördüğünü de unutmamalı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar