1453 Engelliler Spor Kulübü Derneği Bitcoin ile Bağışlarınızı Bekliyor

15:39
27 Eylül 2017
Okuma Süresi: < 1 Dakika

1453 Engelliler Spor Kulübü Derneği kripto paralar ile bağış kabul ediyor. Detaylı bilgiye Derneğin yayınladığı aşağıdaki bildiriden erişebilirsiniz.

————

“2016 yılında İstanbul Başakşehir’de kurulan kulübümüz 2017 – 2018 Tekerlekli Sandalye Basketbol Liglerinde Bölgesel Lig A Grubunda yer alacaktır. Spor sandalyelerimiz kişiye özel yapım ve aktif sandalye olduğu için en uygun tekerlekli sandalye basketbol sandalyesi 12.000,00 TL ( On İkibin TL )den başlamaktadır. Kulübümüzün deplasman masrafları, tekerleklili sandalye basketbol sandalyesi ve diğer giderleri oldukça maliyetlidir. Kulübümüzün giderlerini karşılayabilmek adına Türkiye’de ilk defa Dijital para (Coin) ile bağış kabul edeceğiz. Coin hesaplarımız kulübümüzün internet sitesi olan bu adreste yayınlanmıştır. 

Kulübümüze coin bağışı yapan bağışçılarımız bağış sonrası 1453engellilersporkulubu@gmail.com adresine bağış yaptıkları coin miktarını ve iletişim bilgilerini içerin mail attıktan sonra mevcut coin’ler Türk coin borsaları aracılığı ile TL ye çevrilecek ve Kulübümüzün Ziraat Bankası hesabına yatırılacak hemen ardından TL hesabımıza geçen miktar kadar  coin bağışı yapan bağışçımıza bağış makbuzu kesilerek adresine gönderilecektir. Daha çok engelli arkadaşımıza spor yaptırabilmek için destekçilerimizin TL bağışı yanında coin bağışlarınıda bekliyoruz..”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER