X


1 Doların Altında Alınabilecek En İyi Kripto Para Hangisi?

Ayı piyasası yatırımcılar için büyük alım fırsatları doğururken Weiss Ratings takipçilerine yatırım yapılabilecek en iyi ucuz kripto parayı sordu.
22:00
12 Ekim 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bağımsız kripto para araştırma şirketi Weiss Ratings Twitter’da açtığı bir ankette kullanıcılara 1 doların altında alınabilecek en iyi kripto parayı sordu. Ankete katılanların büyük çoğunluğu Ripple’ı seçti.

Ripple eylül ayında müthiş bir yükseliş grafiği göstermişti, ancak daha sonra ayı piyasasına direnemedi. Kripto paraların genel olarak ayı piyasası içinde olduğunu göz önünde bulundurursak şu sıralar alım yapmak için fena bir zaman olmadığı çıkarımını yapabiliriz.

Pek ço kripto para yatırımcısı Ripple’ın bol sıfırlı dönemlerinde çokça XRP’ye sahipti. Bu kişiler daha sonra Ripple’ın değer kazanmasıyla milyonerlere dönüştü.

Aynı şekilde bugün de birçok kripto para hala 1 doların altında işlem görüyor. Bu kripto paralara yatırım yapmak son derece makul bir hareket olabilir, zira aylar ve yıllar içinde onlarca hatta yüzlerce dolarlık değerler hiç de hayal değil. Bunun için Ethereum ve Litecoin’in fiyat grafiklerine bakmak yeterli olacaktır.

Ankete geri dönelim… %64 oy alan XRP dışında şıklarda yer alan diğer kripto paralar XLM, IOTA ve Cardano idi. Cardano %25 oy alırken Stellar’la IOTA sırasıyla %8 ve %3 oy aldı.

XRP’nin gelecek vadetmesinin en önemli sebeplerinden biri, geleneksel bankacılık sistemiyle kripto para dünyasını birbirine bağlaması. Ripple, ağına katılan bankalara ve ödeme kurumlarına neredeyse eş zamanlı ve çok ucuz uluslararası transferler yapma imkanı sunuyor. Dolayısıyla Orta Doğu, Hindistan, ABD ve Avrupa’dan birçok banka Ripple altyapısını kullanıyor.

 Kaynak: zycrypto.com

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar