reklamı kapat

1.000 Bitcoin’den Fazlasına Sahip Cüzdanların Sayısı Artışa Geçti!

Cüzdanında 1.000'den fazla Bitcoin (BTC) bulunduranların sayısı 2.000'i aştı.
17:00
12 Ekim 2019

Bitcoin (BTC) fiyatında son günlerde yüzde 40’a varan bir düşüş yaşanmasına rağmen, istatistikler hala Bitcoin konusunda iyimserliğin ve yükselişin devam ettiğini göstermekte.

Elinde 1.000 Bitcoin’den fazla kripto para bulunduran kişilerin sayısı ve Bitcoin milyonerlerinin sayısı bu yıl inanılmaz bir artış yakaladı. Buna ek olarak ağın hash rate’i de bu yıl ciddi yükseliş yaşayan indikatörlerden birisi oldu.

Bitcoin Balina Adresleri Artıyor

Elinde 1.000’den fazla BTC bulunduran adreslerin sayısı bu ay 2.000’in üzerine çıktı.

Bunun yanı sıra Willy Woo tarafından yayınlanan verilere göre gezegende toplam 36 milyon insan milyoner statüsüne sahipken, bunların içerisindeki 12.000 kişi Bitcoin sayesinde bu unvana erişti.

Bitcoin’in hala ilk aşamalarında olduğunu vurgulayan Willy Woo, önümüzdeki parlak günler olduğuna işaret etti. Bitcoin bunun yanı sıra son günlerde oldukça dalgalı bir grafik çizdi. Bitcoin’in son günlerdeki seyri ve gelecekteki gidişatı hakkında bu yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun