X


Yüzde 300’den Fazla Değerlenebilir! Tahminleri Tutan Analist 3 Altcoin Paylaştı!

Ünlü analistin paylaştığı projelerden 1'i henüz ön satış sürecinde!
22:32
17 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Özellikle yabancı kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen ünlü analist potansiyeli yüksek 3 projeyi takipçileriyle paylaştı. Joe Parys tarafından paylaşılan projeler için %300’ün üzerinde kazanç bekleniyor. Peki bu projeler ne işe yarıyor? Duyurulan 3 altcoin projesiyle alakalı önemli detaylar neler?

PulseChain (PLS)

Listenin başında PulseChain (PLS) geliyor. SENS Araştırma Vakfı’na bağış yapmak için kullanılan kripto para birimi Pulse Chain’in yerel tokenidir. Doğrulayıcıların aldıkları ücretlerin %25’i arzı daraltmak için düzenli olarak yakılır.

Joe Parys tarafından yapılan açıklamaya göre PulseChain (PLS), Ethereum’a ciddi bir rakip olacak. Yani Solana (SOL) gibi iddialı bir Ethereum killer ile karşı karşıya olabiliriz. Ancak bunun ne kadarının abartı olduğuna siz araştırmalarınızla karar vermelisiniz.

PulseChain, enerjiyi Ethereum’dan daha verimli kullanıyor. Daha verimli, hızlı ve ucuz ayrıca Ethereum’un hali hazırda mücadele ettiği birçok konuyu geride bıraktı. Ethereum’un maksimum arz sınırı bulunmuyor. Bu da doğal olarak enflasyon riski doğuruyor. PulseChain, token yakma ile PLS enflasyon riskini ortadan kaldıracak”.

Projenin Twitter hesabından güncel gelişmeleri izleyebilirsiniz. Fakat henüz yeni bir proje ve fazla iddialı yani karar her zamanki gibi sizindir.

HEX (HEX)

Ethereum ağında basılan ERC-20 token HEX (HEX) gerçek hayattaki “Mevduat Sertifikası” kavramının blockchain yüzü olmak istiyor.

“Mevduat Sertifikaları, bankalar tarafından yönetilen yaygın yatırım araçlarıdır. HEX daha yüksek ortalama faiz oranları ekledi, bankacılık ücretlerini kaldırdı ve onu merkezi olmayan bir kripto para birimine dönüştürdü”.

Ortalama APY %40’ın üzerinde ve 1 gün bile stake yaparak kazanç elde edebiliyorsunuz.

Pulsepad (PLSPAD) IDO (Ön Satış)

PulsePad kendisini PULSE ekosistemi için ilk deflasyonist launchpad olarak tanımlıyor. Pulse ile ilgili yeni projeler için destek programları hedefliyor.

PulsePad aracılığıyla başlatılan tüm projelerin, IDO’larını başlatmak için PLSPAD satın alıp yakarak bu deflasyonist felsefeye bağlı kalması gerekecek.”

Parys, PulsePad‘in diğerlerine kıyasla öne çıkan özelliğini şöyle açıklıyor:

PulseChain‘de ticaretin, Ethereum ile tam birlikte çalışabilirliği korunurken, hız ve ücretler açısından Binance Smart Chain’e benziyor”.

Bu proje için de ön satış sürecinin takip edilmesi gerekiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar