X

Yüzde 10000 Artış Potansiyeli Var! Joe Parys 3 Meme Coini Duyurdu!

En az iki sıfır daha silebilecek şaka coinler!
00:20
13 Kasım 2021

Erken dönem yatırım fırsatları kovalayan ve takipçileriyle paylaşan Joe Parys bugün farklı bir şey yaptı. Kendi favorisi olan ve 100 kata kadar daha değerlenebilecek 3 meme coini açıklayan Parys bunların ciddi potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Elbette tüm bunlar tahminden öteye geçemez ve Joe tarafından paylaşılan hedeflerin gerçekleşmesi gibi bir kesinlik bulunmaz. Bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Shiba Inu (SHIB)

Listede ilk sırada Shiba Inu (SHIB) var. Bu yıl inanılmaz derecede artış gösteren fiyatıyla SHIB, rakibi Dogecoin’i bile bazı günler gerisinde bıraktı. Ancak Joe daha fazlasını bekliyor. Fiyatın 2 sıfır daha sileceği günlerin hayalini kuruyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Shiba Inu, bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu’yu maskotu olarak gösteren Ethereum tabanlı bir altcoindir. Shiba Inu, yaygın olarak Dogecoin’e bir alternatif olarak kabul edilir; aslında, Shiba Inu’nun savunucuları onu “Dogecoin katili” olarak ilan etmişti. Ancak Shiba Inu (SHIB) daha fazlasını yaptı. Dogecoin katili olarak onu sıralamada geriye attı, swap ve NFT platformlarını başlattı. Yani meme coin olarak çıktığı yolda gerçekten fayda üreten bir projeye dönüştü. Üstelik son derece güçlü bir topluluğu var.

Safemoon (SAFEMOON)

Sırada Safemoon (SAFEMOON) var. Parys’e göre SafeMoon’un her işlem sırasında gerçekleşen üç işlevi vardır: Reflection (yansıma), LP Edinme ve Burn. Tıpkı Shiba Inu (SHIB) gibi kendini meme coin standartlarının dışına çıkarmaya çalışıyor. Üstelik Twitter üzerinden örgütlenmeye devam eden bir topluluğu var.

Eğer kısa sürede zengin olmak isteyen yatırımcılar Dogecoin’den sıkıldığı gibi SHIB’i de bir kenara bırakırsa sıradaki Safemoon olabilir. Üstelik yakın zamanda yeni bir borsada listelenme ihtimali de bulunuyor. En azından Joe Parys böyle düşünüyor.

Floki Inu (FLOKI)

Listede sonuncusu, Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından üretilen ve Elon Musk’un kendi Shiba Inu’sundan ilham alan bir kripto para olan Floki Inu (FLOKI) var. Bilmeyenler için Elon Musk, Shiba Inu cinsi bir köpek aldı ve ona bu adı verdi. Bu şaka coinin başka bir mahareti de şimdilik bulunmuyor.

“Bu meme coin kendi başına bir hayat kazandı ve 2,2 milyar dolarlık bir piyasa değerine yükseldi. Proje olgunlaştıkça ekip, ana akım benimsemeyi hedeflemeye devam ederken bazı değişiklikler yapıyor.”

Parys, Floki Inu ekibinin, kullanıcılara ödeme alma fırsatı da veren NFT oyunuyla kripto para birimi endüstrisinin dışından kullanıcıları çekmek istediğine dikkat çekiyor. Web sitesini yenileyen ve markalaşma süreci için bazı kampanyalar planlayan Floki Inu (FLOKI) yakın zamanda Valhalla isimli bir NFT oyun projesi de duyurabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar