X

YOYOW Coin Nedir?

YOYOW (YOYOW), YOYOW platformunun yerel token’ıdır.
10:15
21 Aralık 2020

YOYOW Coin, amacı içerik ekosisteminin içerik üreticilerine, içerik destekçilerine, küratörlerine ve tüketicilerine teşvikler ve karşılıklı geri dönüşler sağlamak olan YOYOW platformunun yerel kripto para birimidir.

Açılımı, “You Own Your Own Words” yani “Kendi Sözlerinizin Sahibi Sizsiniz” olan platform, katılımcıların katkılarını ölçmeyi ve merkezi olmayan fikir birliği yöntemleriyle içerik oluşturma alanındaki katılımcılara karşılıklı değer vermeyi amaçlayan Blockchain tabanlı bir ağdır.

YOYOW (YOYOW) Nedir?

YOYOW (YOYOW), YOYOW platformunun yerel token’ıdır. YOYOW kendisini bir “içerik değer ağı” olarak tanımlıyor ve kullanıcılarına şu avantajları sunuyor:

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.
  • 3 saniyelik onay hızı
  • Merkezi sistemlere benzer 3000’den fazla TPS
  • Güçlü güvenlik önlemleri
  • Bonus puan modeliyle ücretsiz işlemler
  • Her tür içerik çerçevesi için kullanılabilir ara yazılım ve eklentiler
  • Gelişmiş çoklu imza ve varlık yönetimi özelliği
  • YOYOW token sahiplerinin ağ yönetimine katılması

YOYOW Blockchain teknolojisini, kriptografi teknolojisi ve P2P iletişim teknolojisine dayalı bir veri entegrasyonu ve iletişim yolu olarak tanımlıyor. Bu tanım ışığında, merkezi otorite kontrolünün olmaması, üçüncü taraflara güvene gerek kalmaması ve şeffaflığın, blok zincirinin temel özellikleri olduğu ifade ediliyor. YOYOW, katılımcıların katkısını ölçmek ve merkezi olmayan yöntemlerle içerik üreten sektördeki katılımcılara karşılıklı değer vermek için blockchain teknolojisini kullanıyor.

Öte yandan YOYOW, içerik ekosisteminin içerik üreticilerinin, içerik yatırımcılarının, içerik küratörlerinin ve tüketicilerin uygun şekilde teşvikler ve getirilerle motive edilmesi için rasyonel bir içerik gelir dağıtım mekanizması kuruyor ve kullanıcıların içerik üzerindeki derecelendirmelerine dayalı bir değer ağı yaratıyor.

Bunlara ek olarak YOYOW coin, evrensel bir hesap ve değer iletim aracı olarak tanımlanıyor. Token, özelleştirilmiş bir varlık veya öz sermaye türü olarak karşımıza çıkıyor. Temel bir halka açık blok zinciri olarak YOYOW, kullanıcılarının token yayınlamasını ve özelleştirmesini destekliyor ve güçlü yönetim özellikleri ve kullanımı kolay yönetim arayüzü sağlıyor. Kullanıcılar, hisse senedi kayıtlarının bozulmasından endişe etmeden YOYOW ağında kendi dijital varlıklarını yönetebiliyor.

YOYOW Coin Yorum

Son zamanlarda içerik üretim platformları oldukça popüler hale geldi. Bu sebeple YOYOW platformunun ve dolayısıyla YOYOW coin’in popülaritesinin de arttığı görülüyor. Bununla birlikte piyasada yaşanan son yükselişlerin yakın zamanda YOYOW’a da yansıyacağını düşünen yatırımcılar pozitif yorumlar yapmaya devam ediyor.

Ancak henüz bir altcoin sezonu başlamadığı için ve YOYOW nispeten yeni bir coin olduğu için her ne kadar popülaritesi artsa da temkinli yaklaşımların olduğu görülüyor. YOYOW ile ilgili yorumları daha net değerlendirebilmek için coin’in güncel ve tarihsel verilerine göz atalım.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada YOYOW (YOYOW), 0,0117 dolardan işlem görüyor. 5.714.719 USD işlem hacmi ile piyasa hacmi bakımından 724. sırada yer alan YOYOW Coin’in BTC karşısında 0,00000049 BTC ile işlem gördüğü ifade ediliyor.

Bunların yanında son 24 saatlik işlem hacmi 956.918 dolar olan YOYOW Coin’in dolaşımdaki arzının 489.119.063 YOYOW (YOYOW) olduğu görülüyor. Ayrıca toplam YOYOW arzının da 1.036.918.534 olduğunu ifade edebiliriz.

YOYOW Coin Nasıl Alınır?

2 Kasım 2017’de Binance listelenmesinin ardından platformda YOYOW/BTC ve YOYOW/ETH işlem çiftleri kullanıcılara hizmet vermeye başladı.

YOYOW (YOYOW), işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para alım satım platformu olan Binance aracılığı ile güvenli ve hızlı bir şekilde alınabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar