Yatırımcılar Bu 13 Altcoin’de Büyük Artış Bekliyor!

Yapılan bir ankete göre kripto para yatırımcılar bu 13 altcoin biriminde önümüzdeki günlerde büyük artış yaşanmasını bekliyor.
13:55
16 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yapılan yeni bir anket sonuçlarına göre kripto para yatırımcıları Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere 13 altcoin’de çok büyük artış beklentisi içinde bulunuyor.

Hangi Coin’lerde Artış Bekleniyor?

Real Vision Exchange Kripto Anketi, katılımcıların 30 kripto para birimini gözden geçirmesine imkan tanıdı ve böylece yatırımcıların hangi kripto para birimlerinde artış beklentisi içinde oldukları ortaya çıkmış oldu. Ayrıca anket, iki bağımsız geliştirici tarafından oluşturulan ve makro guru Raoul Pal tarafından desteklenen Real Vision Bot tarafından gerçekleştirildi.

Bu hafta gerçekleşen oylamanın sonuçlarına göre yatırımcılar akıllı sözleşme platformları Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) ile Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon’un (MATIC) kripto para birimlerinde ciddi artış bekliyor.

Bunlara ek olarak ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir ekosistem Cosmos (ATOM) listede dördüncü sırada yer alırken akıllı sözleşme platformları Terra (LUNA) ve Cardano (ADA) beşinci sırada yer alıyor. Yatırımcılar ayrıca  merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK), Ethereum rakibi Avalanche (AVAX), Ethereum tabanlı token Enjin Coin (ENJ) ve merkezi olmayan borsa Uniswap’te de (UNI) artış bekliyor.

Son olarak ise yatırımcılar sınır ötesi ödeme çözümleri Stellar (XLM) ve XRP ile merkezi olmayan depolama ağı Filecoin’de (FIL) artış beklediklerini ifade ediyor.

Yatırımcılar Bu Coin’lere Sahip Olmayabilir

Real Vision Bot, katılımcıların mutlaka oy verdikleri kripto para birimlerinde yatırımlarının olma gibi bir zorunlulukları olmadığının altını çiziyor. Yapılan açıklamalarda yatırımcıların, yatırım yaptıkları kripto para birimlerine oy verdikleri gibi sadece duyguları yönünde de oy kullanmış olabilecekleri belirtiliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar