X


Balinalardan Bir Yüklü Transfer Daha: Shiba Inu (SHIB) Momentum Kaybını Reddediyor

En popüler ikinci şaka kripto para SHIB, balinalar tarafından yoğun ilgiye maruz kalıyor.
16:00
16 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Etherscan tarafından sağlanan verilere göre kısa süre önce her biri 80 milyardan fazla Shiba Inu barındıran transferler gerçekleştirildi. En popüler ikinci şaka kripto para SHIB, balinalar tarafından yoğun ilgiye maruz kalıyor.

Balinalardan Yüklü Transfer

Kripto para balinaları topluluğun üyeleri tarafından Dogecoin katili olarak adlandırılan Shiba Inu’ya giderek daha fazla ilgi gösterdi. Etherscan verilerinde toplamda 260 milyar Shiba’nın hareket ettirildiğini kaydedildi. Uzmanlar bir balinanın 6 trilyon Shiba Inu satın almasının ardından %340’lık rallinin yakalandığını bildiriyor. Bugün itibarıyla kayıtlara yansıyan transfer ise 260 milyarlık SHIB olarak aktarıldı.

Bu hafta Shiba Inu, en eski Hint kripto para borsası ZebPay tarafından listelendi. Bununla birlikte BtcTurk, Shiba Inu’yu platformuna dahil edeceğini açıkladı. Shiba Army’nin gözü Robinhood’a çevrildi.

Popüler kripto para borsası Robinhood‘un Shiba Inu listeleme talepleri çığ gibi büyüyor. Ancak dev borsa tarafından herhangi bir gelişme kaydedilmedi.

Shiba Inu İvmesini Kaybetmiyor

Popüler kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000025 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. CMC verilerine göre SHIB, piyasa değerine göre 21. sırada kendine yer buluyor.

Shiba Inu popülaritesi günbegün artıyor. Dogecoin‘in atak yapamadığı her an ilginin Shiba’ya kayması gayet normal bir sonuç olarak değerlendiriliyor. Sonuç olarak şaka kripto para birimi olarak yaratılan bu altcoin’ler herhangi bir amaç benimsemiyor.

Ancak Shiba Inu’nun gerçek dünya ile ilgili planları ve adımları, onu kendi rakipleri arasında bir adım öne çıkarıyor. Shibarium, ShibaSwap, Shiboshi gibi adımlar popüler kripto paranın topluluğunu ateşlerken hype’ı diri tutuyor. %340 rallinin ardından uzmanlar bir soğuma dönemi öngörerek yükseliş eğiliminin devamını bekliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar