reklamı kapat

Verge’ün Sıradaki Hedefi Paypal ve Venmo

9 Mayıs 2018
  • Ömer UçarÖmer Uçar

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü bazı yetişkin içerik siteleriyle dev bir ortaklığa adım attığını açıklayan Verge (XVG) şimdi de hızı ile ün salmış online ödeme hizmeti sağlayıcıları Paypal ve Venmo’yu hedef aldı. Online reklamcılık ağı olarak bilinen platform TrafficJunky ile ortaklık sağladığı bilinen Verge’ün adı Spotify ile de anılmıştı.

Sözü geçen ortaklığa ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmasa da çeşitli haber sitelerinden alınan bilgilere göre Verge’ün Paypal’u ikna aşamasında. Ayrıca aynı kaynaklara göre Venmo ve Paypal, Verge başta olmak üzere birçok kripto parayı platformlarına eklemeyi düşünüyor.

Bahsi geçen haberde bu konuya ilişkin şu ifadelere yer veriliyor:

İçerisinde bulunduğumuz sektörde hızlı olmak büyük bir önem arz ediyor. Birçok alanda ortaklık kurmaya çalıştığımız doğru; ancak ödeme platformları hedeflerimizin başında yer alıyor.

Şu sıralar Paypal’a kripto para danışmanlığı yapan platformun eski yöneticilerinden biri, bu açıklamalara ek olarak şu ifadeleri dile getirdi:

Venmo 2018 yılının sonuna kadar konuyla ilgili bir açıklama yapacak. Şimdilik 5 ila 10 kripto paraya ilişkin girişimlerin başladığını söyleyebiliriz. Verge’ün de bu listede olduğunu doğrulayabilirim.

Verge ile Spotify ortaklığı

Bilindiği üzere Verge daha fazla anlaşmaya imza atarak kripto para dünyasında daha fazla ses getirmeye çalışıyor. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren ekip çeşitli kampanyalar düzenliyor.

Sosyal medyada aktif olduğu bilinen Cees Van Dan, Verge ekibinin çekirdek kadro üyelerinden. Dan Verge coin’in Spotify’a eklenmesiyle alakalı olarak şu tweet’i atmıştı:

Verge ailesi! Verge coin’in Spotify’da bir ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi için el ele verelim: Bu linke tıklayın, oyunuzu kullanın ve bir yorum yapın. Birlikte başarabiliriz!

Kaynak: Ethereumworldnews

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.