X


Uzmanların Dikkatini Çeken 3 Altcoin: Bu Kripto Paralar Alım Sinyali Veriyor

Dogecoin, Decentraland ve Stellar yorumları.
15:14
13 Ocak 2022

Kripto para piyasasında görülen toparlanma hareketi ile birlikte bazı altcoin’ler güzel grafik kurulumları kaydetti. Bu kurulumların alım fırsatı olarak değerlendirilmesi gerektiğine inanan uzmanlar, dikkatini çeken üç altcoin için beklentilerini aktardı.

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin günlük grafiğinde 0.20 dolar alanında geri dönüşü tetikleyebilecek önemli bir kurulum göze çarpıyor. Boğalar, salı gün seansından 0.17 dolara kadar yükseldi. Ancak satıcıların da hareket geçmesi DOGE’u 0.15 dolar bölgesine geri çekti. Bu satış baskısına rağmen Dogecoin’in önünde bazı yükseliş senaryosu seçenekleri bulunuyor.

Alıcılar 0.17 dolarlık fiyat seviyesi civarında bir günlük kapanış arayabilir. Bu seviyede bir hareket Dogecoin’in günlük kapanışını kritik seviyeye taşır. Momentum ile birlikte Dogecoin, 0.25 dolar ila 0.26 dolar arasındaki direnç bölgesini yeniden test edebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Decentraland (MANA)

Genel olarak Decentraland, son altı ayın en iyi performans gösteren oyuncularından biri oldu. MANA adına kararsızlık işareti veren sinyaller varlığını sürdürse de yükseliş ivmesi sağlayacak bir giriş alanı mümkün görünüyor. 4 doların üzerindeki bir fiyat hareketi, popüler metaverse token’ını yukarı itecektir.

Kurulumun oluşması, boğa koşusu adına diğer tüm gereksinimleri tamamlamış olacak. Son olarak ise 3.35 dolar seviyesinde bir stop, 7 dolarlık seviyede ise kâr hedefi uzmanların önerilerinde bulunuyor.

Stellar (XLM)

Kripto para piyasasının geri kalanı gibi Stellar da son zamanlarda bazı önemli düşüşler yaşadı. Ancak XLM, genel performansında tamamen farklı bir varlıktır. Önemine ve ilgi düzeyine rağmen XLM’in 4 Ocak 2018’den bu yana yeni bir zirve oluşturmadığı göz önüne alınmalıdır.

Patlayıcı hareketler ve yükseliş eylemleri için hazır olan kripto paralar listesinde Stellar da bulunuyor. Bir sonraki yükseliş aşamasını başlatmak için Stellar’ın kendisini mevcut zayıf momentumdan çıkarması gerekiyor. Stellar adına 0.30 dolar seviyesi büyük önem arz ediyor. Burada yakalanan bir satın alma baskısı XLM fiyatını uçurabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar