Uzman Analist Uyardı: Bu Altcoinde Yüzde 66 Oranında Ralli Gelebilir!

Kıdemli analist yaptığı açıklamalarında bu altcoinde yüzde 66 oranında bir ralli beklediğini duyurdu. Ralli beklenen altcoinde son durum ne?
01:00
26 Temmuz 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarının önde gelen kıdemli analisti, Ethereum Classic’in (ETC) en büyük ikinci altcoin olan Ethereum’un (ETH) yükseltmesi aşamasında ciddi anlamda yükseliş yaşayacağını ileri sürdü.

Ethereum Classic Fiyat Hedefi

Kıdemli analist Guy Youtube üzerinden 2.08 milyon abonesine, Ethereum Classic’in fiyatının 24.65 dolar seviyesinden 40 dolara sıçrayabileceğini ve yaklaşık %66 oranında bir kar verebileceğini öne sürerek açıklamalarında şunları söyledi:

Ethereum Classic, Ethereum’un yükseltmesi tamamladığında fayda sağlayacağı spekülasyonları nedeniyle yatırımcılar tarafından biriktiriliyor. Ayrıca kripto para birimi geçen haftanın en iyi performans gösterenlerinden biriydi. Bu nedenle önümüzdeki haftalarda Ethereum Classic 40 dolara kadar yükselebilir.

Kıdemli analist Guy, Ethereum Classic tahminin ardından lider kripto para birimi olan Bitcoin’i (BTC) ele alarak çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Kripto para piyasalarının amiral gemisi olan Bitcoin’de düşüş sinyali gördüğünü ileri süren analist açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Bitcoin’in günlük, haftalık ve aylık grafikleri incelendiğinde kripto para biriminin kısa vadeli bir düşüş eğiliminde olduğu görünüyor. Bu yüzden kişisel olarak Bitcoin’in bu haftaki düşüşünün ardından Ağustos ayında veya Eylül başında 30.000 dolara kadar yükselebileceğine inanıyorum.

NFT Fiyat Tahmini

Öte yandan uzman analist Guy, popüler non-fungible token (NFT) olan Bored Ape Yacht Club (BAYC) topluluğunun üyelerine airdrop olarak bırakılan bir token olan ApeCoin’i (APE) de ele alarak açıklamasında şunları söyledi:

Sırada Bored Ape Yacht Club metaverse dünyasının Otherside adlı son demosu nedeniyle toplanıyor gibi görünen ApeCoin var. APE, önümüzdeki haftalarda 8 dolara kadar çıkabilecek bir boğa bayrağı çiziyor.

Uzman analistin ApeCoin tahmini NFT’nin mevcut seviyesinde yaklaşık olarak %25 oranında yüksek bir bölgede bulunuyor. Ayrıca yazı kaleme alındığında Ethereum Classic son 24 saat içerisinde yaklaşık %5 oranında değer kaybederek 24.35 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar