X


Uzman Analist, Daha Önce Duymadığınız Kripto Paraları Sıraladı: Bu Altcoin’ler Patlayabilir!

Lark Davis, büyüme potansiyeli olan beş altcoin'i sıraladı.
23:00
28 Ağustos 2021

Kripto para piyasasının ünlü analistlerinden Lark Davis, büyüme potansiyeli olan beş altcoin’i sıraladı. Listede az bilinen altcoin’ler ve piyasaya hakim olan popüler kripto paralardan oluşuyor. Blockchain teknolojisi ve Bitcoin popülaritesi ile ana akım benimsenme çeşitli blok zincirlerinin ve bunlara karşılık gelen altcoin’lerin geliştirilmesine yol açtı. Birçok yatırımcının gözü Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Ripple (XRP) ve Dogecoin’de (DOGE) olsa da takip edilmesi gereken başka altcoin’lerin varlığı azımsanamayacak kadar çok.

Wilder World (WILD)

3D sanatçısı Frank Wilder, Wilder Word adlı bir DAO ile Epic Games’in Unreal Engine’ini kurdu. Sanatçılar ve koleksiyoncular, platformda benzersiz dijital sanat eserlerini üretebilir, satın alabilir ve satma imkanı buluyor. Road to Metaverse adını verdiklerini yol haritasına göre “Wilder Wheels” adlı bir NFT platformunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Wilder World, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 1.98 dolar seviyelerinden işlem görüyor. WILD, 100 milyon doların üzerinde piyasa değerine sahip.

EPIK Prime

Epik Prime, üyelerine daha kaliteli oyun için ve NFT ögelerine erişim sağlayan bir ödül üyelik programıdır. Tüm Prime üyeleri, NFT ödülleri kazanma şansına sahiptir. Kullanıcılar; Universal Stuidos, Waner Music Spinnin’ gibi küresel isimlerden NFT ve marka lisansları sağlayabilirler. Epik Prime, kısa süre önce Huobi Prime’da işleme açıldı.

Elrond (EGLD)

Elrond, Coinmarketcap verilerine göre 2.5 milyar dolarlık piyasa değeri ile 48. sırada yer alıyor. EGLD, 140 dolar seviyelerinden işlem görürken Lark Davis’e göre daha çok uzun bir yolu var. Davis, EGLD’nin 10 kat artış potansiyeli olan kripto paralardan biri olduğunu belirtti. Davis EGLD’yi, “son zamanlarda ortaya çıkan blok zincirlerine kıyasla değeri düşük bir fırsat” olarak tanımlıyor.

Uzman analist, önümüzdeki dönemde Elrond için potansiyel olarak büyük katalizörlerin geleceğini aktardı. EGLD, yaklaşık olarak 5 ay önce 245 dolar ile ATH yapmıştı.

Covalent (CQT)

Covalent, CMC sıralamasında 456. olarak kendine yer bulurken 1.30 dolar seviyelerinden işlem görüyor. CQT, “birleştirilmiş bir API” olarak tanımlanıyor. Bir milyar olasılık mentalitesi ile yola çıkan Covalent, blok zinciri dünyasında milyarlarca veri noktasına görünürlük sağlar.

Desteklenen bazı blok zincirleri şunlardır; Ethereum, Binance, Polygon, Fantom, Elrond, Edgeware, Near ve Polkadot.

Moonbeam

Moonbeam, PureStake’in akıllı sözleşme platformudur. Polkadot’ta Ethereum uyumlu akıllı sözleşmelere izin verir. Moonbeam üzerine inşa edilen bazı önemli aktörler SushiSwap, Balancer, IDEX, Seascape, Linear Finance ve Ocean Protocol’dür. Mart ayının sonlarında PureStake, Blockchain odaklı yatırım şirketi CoinFund liderliğindeki 6 milyon doalrlık stratejik turun tamamlandığını duyurdu.

Tur; Binance Labs, ParaFi, Coinbase Ventures, Fenbushi Capital, IOSG Ventures ve önceki yatırımcıların katılımını kapsıyordu. Moonbeam token satışının 7 Eylül’de yapılması planlanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar