Ünlü İsimden Korkutan Altcoin Yorumu!

Peter Brandt ve Max Keiser altcoin yatırımcılarını uyardı.
18:00
3 Eylül 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) dün akşam itibariyle yeniden beş haneli seviyenin üstüne çıktı ve bu haberin hazırlandığı an itibariyle 10.400 dolardan el değiştirmekte. Bitcoin’in yaşadığı bu yükseliş doğal olarak piyasa hakimiyetini de etkiledi ve BTC 2017 yılının Temmuz ayından beri görülmemiş bir seviye olan yüzde 72’yi buldu. Bitcoin’in yükselişi hakkında detayları buradaki haberden öğrenebilirsiniz.

Bitcoin’in ani yükselişi birçok kripto para analistini endişelendirdi ve bunun altcoin’ler için bir düşüş dönemi daha olabileceğine dikkat çekildi. Peter Brandt ve RT sunucusu Max Keiser ise altcoin’ler için gelecekte kötü gelişmeler yaşanacağını ifade eden kişilerden sadece ikisi konumunda. Max Keiser bu hafta altcoin’lerin bir daha asla böyle bir düşüşten toparlanamayacağını dile getirdi. Keiser Twitter üzerinden yaptığı açıklamada altcoin’lerin asla geri dönmeyeceğini vurguladı ve altcoin yatırımcıları için üzgün olduğunu belirtti.

Altcoin’ler ve Kurşun Benzetmesi

Ünlü kripto para analisti Peter Brandt ise daha sert bir şekilde yorum yaptı:

”Altcoin junkie’leri ne zaman Bitcoin’in gerçek ve devam eden değere sahip tek kripto para birimi olduğunu anlayacak? Kurşun altın için ne ise, altcoin’ler de Bitcoin için bu anlama geliyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.