X

Ünlü Analist Polkadot (DOT) Fiyatını Değerlendirdi. DOT Yükselecek Mi?

Benjamin Cowen son videosunda Polkadot (DOT) hakkında görüşlerini paylaştı.
12:29
11 Temmuz 2021

Polkadot (DOT) diğer blockchain yapılarıyla uyumlu çalışabilmesi sayesinde son derece dikkat çekiyor. DOT, kripto para piyasalarında en yüksek potansiyele sahip varlıklar arasında kabul ediliyor. Güncel fiyatı 15,4 dolardan işlem gören Polkadot (DOT) Benjamin Cowen tarafından değerlendirildi. Peki Polkadot fiyatı yükselecek mi?

Benjamin Cowen Polkadot (DOT) Analizi

Ünlü kripto para analisti Benjamin Cowen projenin güncel durumu ve fiyat hakkında bazı detayları son videosunda takipçileriyle paylaştı. Cowen fiyatın yaşadığı büyük düzeltmeye rağmen Polkadot (DOT)’a inanıyor. Gelecekte çok daha iyi yerlerde olacağını açık şekilde söylüyor.

Polkadot (DOT) 48,88 dolar ile ATH noktasını Mayıs ve Nisan ayında oluşturmuştu. Özellikle Mayıs ayında bunu kırması ve daha yukarı gitmesi beklenirken Bitcoin hareketlerine bağlı olarak sıkıntılı bir geri çekilme yaşadı. Hali hazırda 15,4 dolar ile %69’a yakın değer kaybeden fiyat iyi bir alım fırsatı sunuyor olabilir. Yakın zamanda Polkadot (DOT) nasıl alınır diye bir bilgilendirme yayınlamıştık.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Cowen son videosunda yaptığı uyarıda ATH noktalarından uzak durun tavsiyesinde bulundu ve yatırımcıları ATH noktalarına yakın seviyeden alım yapmaktan menetti. Ancak Polkadot (DOT) fiyatı hali hazırda iyi bir geri çekilme yapmışa benziyor.

Üstelik Polkadot (DOT) hakkında Benjamin Cowen şunları söylüyor;

“Önümüzdeki birkaç yıl içinde hayatta kalabilecek kripto varlıkla arasında Polkadot (DOT)’u görüyorum. Proje uzun süre hayatta kalmaya devam edecek”

Elbette böyle bir durumun olması fiyatın ciddi hedefler yakalamasına da zemin hazırlayacaktır.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Cowen fiyatın BTC paritesinde incelenmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyor. Bitcoin ile hareket eden altcoinler için daha doğru sonuçların böyle alınabileceğine inanıyor.

“Bitcoin’in SMA20 çizgisinin altına inmesi altcoinleri baskılayabilir. Hali hazırda altcoin piyasalarını ekstra riskli günler bekliyor”

Bu yüzden Cowen güncel fiyattan giriş konusunda da uyarıyor. Hali hazırda Bitcoin piyasa hakimiyetinin daha fazla artmasının altcoinler ve dolayısıyla Polkadot (DOT) için iyi olmayabileceğini söylüyor.

Mayıs ayındaki Polkadot (DOT)’u hatırlarsak Bitcoin’in ne gibi kötü etkilerinin olabileceğini daha iyi anlarız. ATH noktasını kıracak fiyatı Bitcoin sebebiyle bugün %69 kayıp yaşıyor ve Bitcoin fiyatının düşmesiyle bunun daha fazla artmaması için hiçbir sebep yok. Bu yüzden alım yapacak kullanıcıların kademeli işlem açmaları yararlı olabilir.

Ayrıca Cowen DOT/ETH paritesinde fiyatın dibi görmüş olabileceğini düşünüyor. Eğer alım yapacaksanız ve uzun vadeli düşünüyorsanız Ethereum (ETH) varlıklarınızın bir kısmıyla bunu yapabilirsiniz.

Elbette tüm bunlar Cowen’a ait görüşler ve burada paylaşılması yatırım tavsiyesi anlamına gelmemektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar