X


Türkiye’de Kriptopara Eko Sistemi Yaygınlaşıyor

05:05
26 Şubat 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

CoinTürk olarak, Bitcoin ve diğer tüm kriptoparalara ait gelişen eko sisteminin dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yaygınlaşmasını desteklemek için her türlü olumlu gelişmeye destek olma sözü verdik. Bu nedenle, Türkiye’de yapılan tüm ciddi ve samimi yatırımları sürekli olarak takip ederek burada yayınlama kararı aldık. Gözümüzden kaçan, burada yayınlanmasının diğer kullanıcılar için de faydalı olduğunu düşündüğünüz tüm girişimleri lütfen bizimle paylaşın.

“Unutmayın! Bu yeni dünyada, elini taşın altına koyan hiç kimse için rekabet zamanı değil! Canla ve başla çalışan bir topluluk olarak hepimiz tüm iyi niyetimizle eko sistemin gelişmesi için çalışmalıyız, birbirimizi desteklemeliyiz. Yapılan her güzel şey, hiçbir kaygı barındırmaksızın paylaşılmalıdır. Ancak böyle yaparsak Bitcoin’in ve yeni dünya eko sisteminin Türkiye’deki gelişmenin hızlanmasını, sağlamlaşmasını ve yaygınlaşmasını sağlayabiliriz.”

Buradan tekrar duyuruyoruz. CoinTürk olarak bizler, hiçbir maddi kaygı içerisine girmeden, her türlü faydalı ve olumlu gelişmeye elimizden gelen en büyük desteği vermeyi, en önemli önceliğimiz sayıyoruz.

BITCOIN RESMİ WEB SİTESİ (Türkçe)

Bitcoin

TÜRK LİRASI İLE İŞLEM GÖREN BORSALAR

Btctürk

Koinim

TÜRKÇE HABER SİTELERİ

CoinTürk

BitcoinHaber

TÜRKÇE FORUM SİTELERİ

Bitcoin Forum

Litecoin Forum

R10

Donanımhaber Forum

SOSYAL SÖZLÜKLER

EkşiSözlük

İtüSözlük

UludağSözlük

* [Güncelleme 04.02.2016] Devam Edecek…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
 • Onur Atam
  Onur Atam
  6 sene önce

  Bahsettiğiniz büyük ihtimalle Onecoin ve türevi bir oluşumdur. Bizim bu tür oluşumlara bakış açımız şu yazımızda açıklandı. https://coin-turk.com/onecoin-hakkinda-degerlendirme

  22
 • umitkinik
  6 sene önce

  Bitcoin ni network marketing isinde yapilabilecegini soylesem ilginizi cekermiydi acaba…

  21