reklamı kapat
reklamı kapat
  • BTC  :  39.351,10 ₺
  • ETH  :  1.293,56 ₺
  • BCH  :  2.639,16 ₺
  • XRP  :  2,75 ₺
  • NGC  :  1,69 ₺
  • BTC 39.351,10
  • ETH 1.293,56
  • BCH 2.639,16

Türkiye’de Bitcoin Kabul Eden İşletmeler

21 Kasım 2014
  • Coin TürkCoin Türk

Türkiye’de Bitcoin kabul eden işletmelerin listesine aşağıda yer verilmektedir. Sizde bu listede yer almak istiyorsanız lütfen bilgilerinizi buradan bize gönderiniz.

Eğer şirketinizle ilgili bilgilerinin doğru olmadığını düşünüyorsanız yine bizimle irtibata geçmeniz yeterli, gerekli güncellemeler ivedilikle yapılacaktır. Aşağıda yer alan firma bilgileri şirketlerin başvuruları ile sağlanmıştır. Liste alfabetiktir.

Şirket Yer Web
1e1consulting İstanbul 1e1consulting.com
3Dörtgen İstanbul 3dortgen.com
Adres Bilgisayar Kayseri adresbilgisayar.com
AK İnşaat İstanbul facebook.com/akinsaat
Alan Adları İzmir alanadlari.com
Ata Fırça İstanbul atafirca.com
Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri İzmir bilisimciniz.com
Binbirçeşit Çevrimiçi binbircesit.com
Black Shot Cafe İstanbul facebook.com/blackshotcafe
Defter Sepeti Kırtasiye İstanbul deftersepeti.com
Demir Yapı İnşaat Lüleburgaz demiryapinsaat.com
Doğan Perde İstanbul doganperde.com
Dr. Ali ÖZGÜR Bursa homeopatinedir.com
Halal Dünya Marketleri İzmit izmithdm.com
Hasret Kırtasiye Manisa facebook.com/hasretkitabevi
Internetq İstanbul internetq.com
Ivmech Mechatronics Ankara ivmech.com
İkarus Mental Aritmetik İzmir ikarusmental.com
İstasyon Eczanesi Bilecik facebook.com/istasyon
Karaburun Apart Houses İzmir adormo.com
Merkur Design Digital Web Solutions Ankara merkurdesign.com
Pirinç Nişantaşı İstanbul facebook.com/pirinç
PlatinMarket İstanbul platinmarket.com
Propaganda Yayınları Çevrimiçi propagandayayinlari.net
Reset OTB Reklam Ajansı Ankara kivancilisulu.com
Online Oyun Alemi Çevrimiçi onlineoyunalemi.com
Sandviç Panel İstanbul sandvicpanel.co
Saydam Bilişim Çevrimiçi saydambilisim.net
Translation Genie Ankara translationgenie.com
Verim Reklam Dijital Baskı Merkezi Samsun verimreklam.com
Virtual Digital Media İstanbul virtualdigitalmedia.com
Zihni Müzik İstanbul zihni.com
Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

loading...
  • zakinci
    1 sene önce

    Merhaba, http://www.tekzan.com sitemizde bulunan ürün ödemesini bitcoin veya FRGC(Fargocoin) ile yapabilirsiniz.
    Tel: 0232 226 26 82 – bilgi@tekzan.com – Mobil / Whatsapp : 0532 557 46 96

    26
  • yerindeservis
    3 sene önce

    Yerinde Servis Bilgisayar olarak biz’de BITCOIN ile ödeme kabul ediyoruz. http://www.yerindeservis.com

    23
  • olcaytu2005
    3 sene önce

    Maşallah . Buradaki firma sayısı baya artmış. İlk zamanlarda 3-4 firma vardı .

    26
  • ncdlek
    4 sene önce

    Propaganda Yayınları yok listede: http://propagandayayinlari.net/dukkan/
    hem bitcoin felsefesine’de çok uygunlar. Küçük bir röportaj bile yapılabilir bence.

    27
  • Demir Yapı İnşaat
    4 sene önce

    Demir Yapı İnşaat – http://www.demiryapinsaat.com olarak BİTCOİN olarak ödeme kabul ediyoruz , alt limit ve üst limit sınırı olmadan

    Lüleburgaz

    29
  • Alkan YAMAÇ
    4 sene önce

    Bilişimciniz olarak bizde BITCOIN ile ödeme kabul ediyoruz. http://www.bilisimciniz.com

    29
  • Kıvanç
    4 sene önce

    Merhabalar, beni de btc kabul eden firmalara yazabilirsiniz. Reset otb reklam ajansı olarak…..

    29