TRX, Piyasanın Tam Tersi Yönde Hareket Ediyor

Tron’un artışını yine Sun’ın yaptığı bir açıklama mı etkiledi?
12:00
27 Kasım 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasasında son günlerdeki hareketlere bakıldığında yılbaşından bu yana kazanılan bütün kazançlar siliniyor gibi görünüyor. Ancak bir kripto para birimi piyasanın aksi grafik çiziyor gibi görünüyor.

Altcoin’ler Düşüyor, Tron Yükseliyor

Tron son yirmi dört saatte yaklaşık olarak satoshi bazında %8’li bir artış sergileyerek yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bu süre içinde TRX’in değeri 200 satoshi’den 216 satoshi’ye yükseldi. Dolar bazında çizilen hamleler de hemen hemen aynı görünüyor. Bunun yanında TRX’in günlük işlem hacmi de 1.418.570.673 dolara ulaştı. Piyasa hacmi bakımından 11. sırada yer alan Tron’un toplam piyasa değeri yazının yayıma hazırlandığı sırada 1.013.806.200 dolar seviyesinde bulunuyordu.

Bilindiği gibi çoğu altcoin son zamanlarda ya düz bir çizgide ya da düşüş eğiliminde ilerliyor. Peki, bunun sebebi Tron kurucusu Justin Sun’ın yaptığı bir duyuru mu? Sun Twitter üzerinden yaptığı bir duyuruda şu ifadeleri kullandı:

TRON topluluğu için TRC10 & 20 jetonlarının hepsine fayda sağlayacak büyük bir şey biliyorum. Ne olduğunu tahmin edebilir misiniz?

Sun’ın bu duyurusu ile Amerika merkezli kripto para borsası Poloniex’te yapılacak olan bir listelemeyi işaret ettiği ifade ediliyor. Poloniex’in de Sun’ın açıklaması olan, “Poloniex topluluğu için büyük bir şey üzerinde çalışıyoruz. Ne olduğunu tahmin edebilir misiniz?” ifadesini paylaştığı belirtiliyor.

Sun’ın Önceki Açıklamaları

Justin Sun daha önce de Poloniex ile ilgili açıklamalar yapmıştı. Bu açıklamaların ardından Tron’un Poloniex’te listelendiği duyurulmuştu.

Ayrıca Tron CEO’su geçtiğimiz aylarda Warren Buffet’la yiyeceği yemek duyurusunun yapılmasından önce çok önemli bir duyuru yapacağını ifade etmişti. Bu duyuru da Tron fiyatında artışlar yaşanmasına sebep olmuştu. Sun’ın o dönemdeki açıklamalarını bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık.

Kaynak: Bitcoinist

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER