X


TROY Coin Nasıl Alınır?

TROY Coin nedir ve nasıl satın alınır?
12:00
31 Mart 2021

Troy (TROY), kripto para alım satımı ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşan küresel bir broker ağı ve firmasıdır. Özellikle kurumsal yatırımcıların kripto para alım satım ve yönetimi konusunda hizmet sunan TROY, buna ek olarak spot ve marjin alım satım, türev ürün desteği, veri desteği, depolama, kredi verme veya tek bir hesaptan staking yapma gibi ek imkanlar da sunmakta.

TROY (TROY) Nedir?

TROY, bütün bu hizmetlerin temelinde yer alan kripto para birimidir. Kullanıcılar brokerage hizmeti, veri analizi, master düzeyde alım satım platformu gibi imkanlardan yararlanmak için belirli miktarlarda TROY sahibi olmak zorunda.

TROY Coin de bu talep ile beraber yükselmeye devam ediyor. Toplam piyasa değerine göre en büyük 251. kripto para birimi konumundaki TROY’un piyasa değeri ise kısa süre önce 240 milyon dolara ulaştı. TROY/USD işlem çifti ise 0,02721 dolardan alınıp satılmakta.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

TROY Coin Nereden Alınır?

TROY Coin satın almak için birden fazla kripto para veya itibari para kullanmak mümkün. Buna rağmen ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde en yüksek hacmin TROY/USDT işlem çiftinde olduğu görülüyor.   Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform konumunda olması ile de tercih sebebi gibi gözükmekte. Binance üzerinden hesap açtıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek TROY alabilirsiniz:

  • TROY Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna TROY yazın ve altta açılan TROY /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “TROY AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek TROY Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.