X


Tron (TRX) 1 Haftada Yeni Bir Rekor Kırdı!

Tron (TRX) ağında işlem sayısı açısından yeni bir rekor kırıldı.
14:00
17 Aralık 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kurucusu Justin Sun devamlı olarak gündemde olsa da yavaş yavaş arka sıralara doğru kayan ve ciddi bir düşüş yaşayan kripto para projesi Tron (TRX), bu hafta yeni bir rekora imza atarak gündeme hızlı bir giriş yaptı.

Kripto Para Piyasasında Beklenmeyen Düşüş

Tron ağında yapılan işlem sayısı, 7 günlük süre içerisinde 6,4 milyon yeni işlem ile beraber toplamda 820 milyonu aştı. Yeni rekor Tron’un haftalık raporunda da doğrulandı ve merkeziyetsiz uygulamaların 7 günlük süre içerisinde 200.000 gibi inanılmaz bir ziyaret aldığı belirtildi. Tron blockchain ağındaki toplam hesap sayısı 37.000 yeni adresin eklenmesi ile beraber 4.282.479’a kadar yükseldi.

Bütün bu olumlu gelişmelere rağmen Tron da aynı diğer kripto para birimleri gibi sert bir çakılma yaşadı ve hala da düşüş yaşamaya devam ediyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle yüzde 3,42’lik bir düşüş yaşayan TRX, aslında dün Bitcoin‘in (BTC) yaşadığı sert düşüşün etkilerini yansıtmakta. Bu haberde de belirtildiği üzere BTC bir anda yüzde 4 değer kaybederek 6.850 dolara kadar geriledi ve bu durum birçok altcoin’in rekor düşüş yaşamasına sebep oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar