X


Tron Kurucusu Tron’u EOS ile Karşılaştırdı

Justin Sun uzun zamandır Tron'u Ethereum ile kıyaslıyordu. Son güncelleme videosunda EOS'u hedef aldı.
08:00
5 Ekim 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bu hafta başlarında Tron Vakfı resmi Youtube kanalından yakın zamanda geliştirilen bütün güncellemeler ve yenilikleri kapsayan bir video yayımladı. Bir toplantıda Tron kurucusu Justin Sun Tron’un başarılarından söz etti, işlem sayısı ve yaygınlaşma olarak birkaç büyük kripto parayı geride bıraktıklarını ifade etti.

Sun Tron’un Ethereum’dan 13 kat daha fazla hesabı bulunduğunu belirtti. Ardından Tron’un günlük işlem sayısının Ethereum’unkinden 49 kat daha fazla olduğunu sözlerine ekledi. Tron kurucusu aynı zamanda Tron’u EOS’la kıyasladı ve EOS’dan kullanıcı sayısı olarak %20 daha büyük olduklarını söyledi.

Videonun ilerleyen kısımlarında yaklaşan güncellemelerden bahsediliyor. 8 ekim tarihinde bütün SR’lar yeni bir sürüme geçecekler. Değişiklik teklifi SR’ların 3’te 2’si tarafından kabul edildi. Aynı zamanda TVM (Tron sanal makinesi) aktif edilecek. Justin Sun ERC20 token’ları yaktıklarını belirtti ve önceki yakım işlemleriyle birlikte coin’lerin %98,01’nin yakıldığını ifade etti.

Bu yıl başında Tron BitTorrent’i satın aldığını duyurmuştu. Bununla bağlantılı olarak Justin Sun topluluğa bilgiler verdi. BitTorrent ekibini güçlendirmek adına yeni profesyonellerle çalışmaya başladıklarını dile getirdi. Hem Tron’un hem de BitTorrent’in özellikle uzun vadede çalışmalarının meyvelerini toplamaya başlayacağını belirtti.

Son olarak Sun TRX’i listeleyen borsalara değindi. TRX listeleyen borsalardan bazıları şöyle: Bittrex TRX/USD, Bitbay, Binance TRX/BNB ve token taşımasını yeni tamamlayan Bithumb. TRX bu borsaların dışında Abra, KuCoin, Cobinhood ve Bibox’da listelenmiş durumda.

Kaynak: Ambcrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar