X

Togg, Ava Labs İle İşbirliği Yaptığını Duyurdu!

Togg, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında, Ava Labs ile işbirliği yaptığını duyurdu.
11:41
7 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Türkiye’nin yerli otomobil markası Togg ile Avalanche‘ın geliştiricisi Ava Labs arasında kurulan iş birliği, Lav Vegas’ta gerçekleşen CES 2022’de duyuruldu.

Togg, Avalabs İle İşbirliği Yaptığını Açıkladı

Blockchain ekosisteminin önde gelen akıllı kontrat platformu Avalanche’ın geliştiricisi Ava Labs ile iş birliği yaptıklarını duyuran Togg, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında “Bu iş birliğiyle geliştireceğimiz blockchain altyapısı sayesinde kullanıcılar, Togg ekosistemindeki her türlü ürün ve hizmete güvenli bir şekilde erişebilecek.” ifadelerine yer verdi.

Konuya ilişkin açıklamasında mobilite dünyasında dijital ekonominin rolünün arttığını belirten Togg CEO’su Gürcan Karakaş, ilk günden beri Togg kullanıcıları için yeni nesil dijital mobilite çözümleri geliştirdiklerini ifade etti. Togg CEO’su, Ava Labs ile yapılan işbirliğinin Togg kullanıcıların deneyimini başka bir noktaya taşımak üzerinde kurgulandığını dile getirirken, Togg sahibi olmayan kullanıcıların da bu deneyimlerden yararlanabileceğini sözlerine ekledi.

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer’den Açıklama Geldi

Avalanche blokzincirinin hızına ve ölçeklenebilirliğine dikkat çeken Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer, Togg’un en ideal blockchain platformunu tercih ettiğini söyledi. Sirer, Togg’un bu vizyonunu gerçekleştirmesinde destek olmaktan ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar