Tesla, Shiba Inu (SHIB) Kabul Etmeye Mi Başlıyor?

Elde edile son verilere göre Tesla’nın resmi websitesinin kaynak kodu ödeme sırasında Shiba Inu’yu (SHIB) gösteriyor.
15:16
1 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Elde edilen son bilgilere göre Tesla’nın resmi websitesinin kaynak kodu ödeme sırasında Shiba Inu’yu (SHIB) gösteriyor. Dolayısıyla Tesla’nın ödemelerde SHIB kabul edebileceği söylentileri aldı başını yürüdü.

Tesla SHIB Kabul Edecek Mi?

Her ne kadar SHIB’in resmi Twitter hesabı da bu durumu doğrulasa da işlerin göründüğü gibi olmayabileceği düşünülüyor. Şu an için Tesla’nın websitesinde Bitcoin, Apple Pay ve diğer birçok potansiyel ödeme yönteminin yanında “SHIBA” da görünüyor.

Ancak yapılan açıklamalarda, Elon Musk’ın ShibArmy topluluğunu trollüyor olabileceği, içeriden birinin Musk’ı ve ShibArym’i trollüyor olabileceği ya da haberlerin gerçekten doğru olabileceği ifade ediliyor.

Ancak bu noktada yatırımcıların kesinlikle ciddi araştırmalar yapması ve bunun sonucunda haberleri değerlendirmesi gerekiyor. Ayrıca Tesla tarafından da henüz herhangi bir açıklama gelmediğini belirtmek gerekiyor.

Tesla ve Kripto Para Birimleri

Aslında bu haber muhtemelen trolleme durumu. Çünkü Tesla henüz Bitcoin ödemelerini yeniden kabul etmeye başlamadı ve her ne kadar Tesla CEO’su Elon Musk zaman zaman şaka coin’lerin fiyatlarını arttırmak için açıklamalarda bulunsa da şu an için Shiba Inu’nun kabul edilmesi olası görünmüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar