Reklam

Binance’ten Önemli Duyuru: Tüm Kripto Para Çekim İşlemleri Geçici Olarak Askıya Alındı

Binance'ten önemli duyuru.
14:49
1 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, tüm kripto para çekim işlemlerini askıya aldığını açıkladı. Sorunun çözülmesi adına çalışmaların sürdüğünü belirten en popüler borsa, aksaklık için kullanıcılardan özür diledi.

Binance, Kripto Çekim İşlemlerini Askıya Aldı

Popüler kripto para alım satım platformu Binance, büyük işlem yığını nedeniyle tüm kripto çekim işlemlerini geçici olarak askıya aldığını belirtti. Kripto para piyasası, tarihi bir döneme tanık olurken popüler kripto paralardaki işlem hacmi inanılmaz boyutlara ulaştı. Bunun yanı sıra piyasaya birçok yeni katılımcının dahil olması alım satım, para çekme ve yatırma işlemlerinde yoğunluğa neden oldu.

Binance, ekibin yüksek öncelikli olarak bu durumla ilgilendiğini bildirdi. Bununla birlikte kullanıcılardan yaşanılan aksaklıktan dolayı özür dilendi. Bunun yanı sıra Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter üzerinden tüm fonların güvende olduğunu belirtti. Tüm bu rahatlatmalara rağmen kullanıcılar yoğun bir şekilde Binance’i hedef tahtasına koydu.

İşlemler Tekrar Aktif

Binance, yaptığı yeni açıklamada para çekme işlemlerinin tekrar aktif edildiğini aktardı. Binance, yaklaşık 20 dakikada sorunu çözerek kullanıcılara tekrar işlemlerini gerçekleştirmelerini sağladı. İşlem yoğunluğu nedeniyle yaşanılan aksaklık, Binance’in kısa sürede çözümüyle sonuçlandı. Bu gibi durumlarda kullanıcıların paniğe sürüklenmemesi adına tüm çalışmaları kısa sürede gerçekleştiren Binance, sosyal medya üzerinden anbean duyurular ile yatırımcıların gönlünü ferahlattı.

Binance, tekrar para çekme işlemlerini askıya aldığını açıkladı. Önde gelen kripto para borsası Binance, işlemlerin tekrar aktif edildiğini resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar