X

Son Dakika: Socios (CHZ) Fan Token İçin NBA Devi İle Anlaştı!

Yeni anlaşmasını NBA devi ile yapan Socios (CHZ) büyümeye devam ediyor.
17:44
7 Temmuz 2021

Galatasaray ve daha birçok takımla Fan Token konusunda anlaşma yapan Socios iş ortaklığını duyurdu. Şirket artık NBA devi Boston Celtics için de Fan Token çıkaracak. NBA’de 17 şampiyonluğu bulunan takım bugün yaptığı ortaklığı büyük bir sevinçle sosyal medya hesabından paylaştı.

Socios ve Boston Celtics Anlaştı

Yapılan anlaşma kapsamında Celtics.com adresinde takımın fan tokenı bulunacak. Takım bu konuyla ilgili çalışmalarını uzun süredir devam ettiriyordu ve anlaşmanın sinyalleri daha önce verilmişti. Ancak son duyuruyla birlikte kapsamı ve detayları netleşti.

Kurumsal Ortaklıklar ve İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Ted Dalton;

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

“Her zaman Celtics hayranlarına ulaşmanın yeni yollarını arıyoruz. Son olarak Socios ile yaptığımız bu anlaşma hayranlarımıza daha yakın olmamız için önemli bir adımdır” dedi.

Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus;

“Dünyaca ünlü Celtics gibi bir markanın bizimle anlaşmasından dolayı mutluyum. Ağımıza son katılan organizasyon oldular ve dünyanın her yerindeki taraftarların takıma katkı sağlaması için çalışacağız” diyor.

Son yapılan anlaşmayla birlikte Socios Amerikan spor pazarındaki gücünü artırıyor ve fan tokenlar arasında rakipsiz olma yoluna doğru emin adımlarla ilerliyor.

 

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar