X


Son Dakika: Metaverse Projesi Büyük Anlaşmayı Açıkladı! Fiyatı Hızla Yükseliyor!

Bitcoin düşüyor, ancak bu altcoin büyük anlaşmayı son dakika olarak duyurdu ve yükselişe geçti.
23:08
22 Kasım 2021

Kripto para piyasaları şu saatlerde kan ağlarken akıntının tersine yüzenler de var. Birkaç dakika önce yapılan ortaklık anlaşmasıyla The Sandbox hızla yükseliyor. Yazı hazırlandığı sırada 4,53 dolardan alıcı bulan SAND güne %15 yükselişle devam ediyor. Günlük ticaret hacmini %50 artıran SAND 2,24 milyar dolar hacme ulaştı.

The Sandbox Neden Yükseliyor

Popüler metaverse girişimi The Sandbox (SAND), Adidas ile anlaştı. Aşağıdaki paylaşımla müjdeyi veren The Sandbox şu an büyük ilgi görüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yapılan paylaşıma Adidas kendi kurumsal hesabından cevap verdi ve açıklamayı doğruladı. The Sandbox metaverse dünyasında ne inşa etmeleri gerektiğini ise takipçilerine sordu.

SAND token fiyatının yükselişiyle sınırlı olmayan bu hype LAND nftlerinin fiyatını da yukarı çekti. Aşağıdaki grafikte gördüğünüz üzere fiyatı 2,72 ETH seviyesine kadar yükseldi.

Fiyat 4,65 dolara kadar ulaştı ve The Sandbox 4,1 milyar dolar piyasa değeriyle en büyük 46’ncı kripto para birimi oldu.

The Sandbox (SAND)

RSI alıcıların akınını teyit ediyor, dört saatlik grafikte aşırı alım bölgesi olan 80’e dayandı. MACD yeniden pozitife dönüyor ve fiyat 4,60 doların üzerinde tutunmaya çalışıyor. Hafta sonu genel düşüşten payını alan fiyat 4,14 dolara kadar gevşemişti. Ancak ayıların fiyatı 3,45 desteğine çekme hayali son yapılan anlaşmayla suya düştü.

Dün oluşan boğa flamasını destekleyen haber 4,82 doları hedefleyen yeni bir ralliye start verilmesini sağladı. Eğer ciddi karşı satışlarıyla karşılaşılmazsa 6,06 dolara kadar fiyatın yükselişine devam etmesi mümkündür. Rallinin sona erdiğine dair en büyük sinyal 4,25 dolara doğru geri çekilme olacaktır. Kısa vadeli hedefler 4,82 ve 5 dolar direncidir. Aşağı yönlü geri çekilmede ise 4,33 ve 4,01 dolar güçlü kalmaya çalışacak. Daha derin bir düzeltmede 3,66 ve 3,36 dolar görülebilir. Son dip desteğin görülmesi düşen trende net biçimde girildiğini teyit edebilir.

Güncelleme 23:26 itibariyle fiyat 4,54 seviyesine kadar gevşedi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar