X


Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) Fiyat Analizi ve Güncel Durum

Kripto para piyasası yeniden yön değiştirdi ve düşüş başlattı. İşte Solana, Avalanche ve Cardano'da son durum.
09:52
4 Ekim 2021
Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) Fiyat Analizi ve Güncel Durum

Kripto para birimleri Ekim ayına oldukça güzel bir başlangıç yaptı. Lider kripto para birimi Bitcoin 49.000 doların üzerine yükselirken altcoin’lerde de büyük artışlar yaşandı. İşte Solana, Avalanche ve Cardano’da güncel durum.

Solana (SOL)

Popüler kripto para birimi Solana (SOL), bir süredir tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında işlem görmeye devam ediyor. SOL, Ekim ayı ile birlikte yeniden yönünü yukarıya çevirdi ve hızlı bir artış başlattı.

Solana 1 Ekimde yön değiştirmesiyle birlikte 140 dolar seviyesinden 175 dolara kadar yükselirken son 1 haftada %20’lik bir artış kaydetti. Bugün itibarıyla Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin düşüş başlatmasıyla Solana’da yönünü aşağıya çevirdi ve fiyat şu anda düzeltme yapıyor gibi görünüyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler altcoin CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %2.54’lük düşüş yaşayan Solana 167.48 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Avalanche (AVAX)

Geçtiğimiz ay %100’ün üzerinde artış yakalayan Avalanche (AVAX), Ekim ayında aynı performansı gösterip gösteremeyeceği merak konusu. Popüler altcoin Ekim ayı ile birlikte 64 dolar seviyesinden 73 dolar seviyesine kadar artış başlattı.

Ancak Avalanche‘ın bu performansı çok uzun sürmedi ve geçtiğimiz günlerde başlayan düşüş trendi ile birlikte fiyat 65.8 dolara kadar geriledi.

Piyasa değeri bakımından 13. sırada yer alan popüler altcoin AVAX, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %5’in üzerinde değer kaybederken 66.7 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Cardano (ADA)

En büyük 4. kripto para birimi olan Cardano (ADA), dün akşam saatlerinde yön değiştirerek düşüş başlattı. Ekim ayına güzel bir başlangıç yapan popüler altcoin, 29 Eylülde 2.02 dolardan işlem görürken 2 Ekimde 2.31 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı.

Piyasanın dün akşam saatlerinde yeniden yön değiştirmesi ile birlikte popüler altcoin de düşüşe geçti. Öyle ki dün akşam 2.30 dolar seviyesinden yönünü aşağıya çevirdi ve 2.16 dolara kadar geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre %3.59’luk düşüş yaşayan ADA, şu anda 2.18 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • MEHMET21
    4 ay önce

    Olan şeyleri bildiğimiz şeyleri yaşanan durumu ne diye tekrardan söylüyorsunuz?Bunlaru zaten herkes biliyor bilmeyenler de zaten grafike bakarak öğrenebilir.Bize olacak ve yaşanacak analizleri söyleyin yoksa bunları zaten herkes biliyor.Boşuna zamanımızı almayın lütfen!!!

    7