reklamı kapat

Sıcak Gelişme: Binance Bombayı Patlattı, Binance Coin Rekor Kırdı!

Binance kripto para borsası beklenen müjdeyi verdi!
10:50
24 Mayıs 2019

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Binance, 2019 yılının başlangıcından beri adeta yeni haber üzerine yeni haber veriyor ve platforma özgü gelişmeleri sürdürüyor. İlk olarak Binance Launchpad ile IEO furyasını başlatan Binance, bu konuda trende katılan diğer bütün borsaları geride bırakmayı başarmıştı. İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz.  Borsa bundan birkaç gün önce üzerinde sadece ”2.0” ifadesinin yer aldığı bir tweet attı ve gizemli tweet büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Binance’nin Marj Ticareti İmkanı Kesinleşti!

Söz konusu tweet’in ve gizemin olası bir marj ticareti ile alakalı olduğu teorileri ortalıkta gezinse de, bugüne kadar bu iddialar doğrulanmamıştı. Binance an itibariyle resmi Twitter hesabından yayınladığı bir tweet ile resmen marj ticaretinin yani long veya short pozisyon açabilme imkanının borsaya geleceğini doğruladı.

 Bugüne kadar lider kripto para borsasında eksikliği hissedilen marj ticareti seçeneği, yatırımcıların bir kripto para biriminin yükseleceğine veya düşeceğine yönelik tahminleri ile kazanç elde edebilmelerini sağlıyor. Bütün bunlara rağmen oldukça tehlikeli bir opsiyon olarak bilinen bu yatırım türü, dikkatli kullanılmadığında çok büyük kayıplara yol açabilir. Binance henüz kendi marj ticareti seçeneği için hangi kripto para birimlerini destekleyeceği veya kaç oranında kaldıraç seçeneği sunacağı duyurularını yapmadı.

Borsanın kripto para birimi Binance Coin (BNB) ise bu haber ile 33 dolara kadar yükseldi ve basın saatine göre %7’lik bir artışa sahip.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun