Shiba Inu’ya 2 Ülkeden Müjde Geldi: İşte Kısa ve Uzun Vadeli Fiyat Beklentisi!

Kripto para piyasası yerinde sayarken, Shiba Inu (SHIB) bir sonraki bahar için hazırlıklar yapıyor. SHIB, her geçen gün küresel çaptaki benimsenmesini de artırıyor.
20:00
24 Temmuz 2022
Shiba Inu, Bir Haftada Yüzde 25 Arttı! Projenin İleriye Dönük Planlarında Yatırımcıları Ne Bekliyor?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası yerinde sayarken, Shiba Inu (SHIB) bir sonraki bahar için hazırlıklar yapıyor. SHIB, her geçen gün küresel çaptaki benimsenmesini de artırıyor.

SHIB, Dev Borsada Listelendi

Meksika ve Filipinler, son dönemde SHIB’in popülaritesinin ivme kazandığı iki ülke oldu. SHIB’in benimsenmesi, Coins.ph’de listelenmesinden bu yana yükselişte. Bu borsa, Filipinler Merkez Bankası tarafından onaylanmış ve yaklaşık 16 milyon kullanıcısı var. Başka bir deyişle, SHIB‘e neredeyse bir gecede 16 milyon yeni kullanıcı erişebilir. SHIB, borsada halihazırda mevcut olan 20 kripto varlığına eklenecek. Borsa bir süredir lansman için çaba harcarken, borsa kullanıcılarıheyecanla SHIB’in listelenmesini bekliyordu. Başlangıçta, SHIB’in 13 Temmuz’da Coins.ph’de listelenmesi gerekiyordu, ancak teknik sorunlar nedeniyle lansman ertelendi.

Meksika’da da SHIB kullanımı giderek artyor. Meksika merkezli Utel Üniversitesi, SHIB de dahil olmak üzere 34 kripto para biriminde öğrenim ücreti kabul edeceğini duyurdu. Üniversite, SHIB ile öğrenim ücretlerinin ödemesi için  önde gelen kripto para borsası Bitso ile anlaştı. Bu durum, akademik alanda SHIB’e önem verildiğini ve meme coin imajının artık ciddi bir krito paraya dönüştüğünü ortaya koyuyor. SHIB, an itibariyle 0.000012 dolardan işlem görüyor. Cryptoqura’dak analistler, SHIB’nin kısa vadede 0.000014 dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor. Bu direnç noktasının kırılması durumunda ise SHIB daha yüksek seviyeleri hedefleyebilir.  Geçen hafta, SHIB yaklaşık %5,93 artış kaydetti. SHIB’nin 24 saatlik işlem hacmi şu anda %10.78 düşüşle 382.143.312  dolar seviyesinde bulunuyor.

Yapay Zeka Şirketinden Çarpıcı SHIB Tahmini

Kripto para birimlerinin fiyatlarını tahmin etmek için ”yapay zeka” teknolojisini kullanan bir kripto para araştırma firması olan Telegaona göre, SHIB fiyatı 2050 yılına kadar 9,61 dolara kadar çıkabilir. Analitik firması, 2022’den 2050’ye kadar olan süreçte SHIB için 11 tahmin yaptı. Telegaon, fiyat tahminini üç kategoride yaptı: minimum, ortalama ve maksimum fiyat. Bir sonraki Bitcoin Halving olayından bir yıl sonra, 2025 yılına kadar Telegaon, SHIB’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını belirtti.

Ortalama olarak, 2025’te Shiba Inu için fiyat hedefi 0,001152 dolar, maksimum fiyat hedefi ise 0,0001928 dolar olarak belirlendi. Benzer şekilde, araştırma firması, SHIB’in 2030 yılına kadar ortalama 0,000935 dolara ve maksimum 0,00112 dolara ulaşmasını beklediğini açıkladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar