Reklam

Shiba Inu’da Sular Durulmuyor: SHIB Rekor Yükselişle ATH Belirledi

Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesini geliştirdi.
14:15
26 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), 0.000046 doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şaka kripto para birimi Shiba Inu, son dönemdeki hype ortamından yararlanarak 0.000046 dolar seviyesine tırmandı.

Shiba Inu ATH Seviyesini Geliştirdi

Dogecoin katili Shiba, 0.000046 dolar ile ATH seviyesini geliştirmeyi başardı. Son günlerin en çok konuşulan kripto paraları arasında yer alan Shiba Inu, inanılmaz bir hype ile yükselişini sürdürüyor. Artık restoranlarda dahi ödeme yöntemi olarak kabul edilen SHIB, benimsenme oranlarındaki artış trendini koruyor.

Shiba Inu, bazı gelişmeler ile yükselişine ivme kazandırmıştı. Bunları; ShibaSwap, Shiboshi, Shibarium olarak belirtebiliriz. Şaka kripto paralardaki inanılmaz hype Shiba Inu’ya kaydı. Bu bağlamda inanılmaz yükselişler kaydedildi. SHIB, dalgalı bir fiyat seyri izlerken insanlar FOMO’ya sürükleniyor.

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde Elon Musk etkisi ile %20’nin üzerinde bir düşüş yaşamıştı. Ancak çabuk toparlanan popüler kripto para, bugün itibarıyla ATH kaydetti. Öte yandan başka bir ilginç gelişme ise Paris’te yerel bir restoranın Shiba Inu’yu ödeme yöntemi olarak kabul etmesiydi.

SHIB Popülaritesini Artırıyor

SHIB, kendini Dogecoin katili olarak tanıtan bir şaka kripto para birimidir. Shiba Inu geliştiricileri, devasa arz miktarının yarısını Vitalik Buterin’e göndermişti. Buterin, SHIB varlıklarının büyük bir kısmını yakmış, kalan miktarı da Hindistan Covid ile mücadele adına çalışan bir vakıfa göndermişti.

Shiba Inu, şaka kripto paralar arasında popülaritesini yukarı çekiyor. Dogecoin‘in ardından en popüler şaka kripto para olan SHIB, bu alanda Dogecoin’i geride bırakmaya çalışıyor. Ancak DOGE, Elon Musk ve birçok kesimin favori kripto parası olmaya devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar