X


Shiba Inu Son Durum! Shiba Coin 2022 Hedefi!

Shiba token yatırımcılarının izlemesi gereken kritik seviyeler hangisi? Olası bir toparlanmada direnç görevi görecek bölgeler!
23:10
20 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

En büyük ikinci meme token olan Shiba Inu geçtiğimiz yıl çok sayıda erken dönem yatırımcısına mini bir servet kazandırdı. Sekiz sıfırlı fiyatından aylar sonra 4 sıfır attı ve kısa sürede önemli fırsatlar sundu. Ayrıca büyüyen tek şey fiyatta değildi. Shiba, güçlü topluluğuna daha fazla proje üretti. NFT, metaverse, swap ve daha birçok alanda önemli adımlar attı.

Shiba Inu Son Durum

SHIB yazı hazırlandığı sırada 0,0000116 dolardan alıcı buluyor. Terra UST ve FED baskısı fiyatın 0,00002 desteğini kaybetmesine sebep oldu. Ancak halen ATH öncesi alım yapan yatırımcılarına ciddi zarar yaşatmış değil. SHIB, beş sıfırlı fiyata sahipken balina haberleriyle hızla 0,00008 dolara ulaşmıştı. Arz konusunda da düzenli yakım mekanizması ve alternatif yöntemlerle istikrarlı adımlar atılıyor. İlk olarak 1 katrilyon arzla piyasaya sürülen SHIB, bunun yarısını Vitalik Buterin’e göndermişti. Onun önemli bir kısmı Vitalik tarafından Hindistan’a bağış olarak gönderildi ve sonrasında iade edildi.

Yazı hazırlandığı sırada 589,6 trilyon arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) 6,4 milyar dolarlık piyasa değeriyle en değerli 16’ncı kripto paradır.

Shiba Coin 2022 Hedefi

İsviçre saatleri üreticisi TAG Heuer tarafından yayınlanan bir basın açıklamasına göre, şirket BitPay ile ortaklık kurdu ve şimdi ABD’deki ödemeler için Shiba Inu (SHIB)’yu kabul edecek.

Shiba Inu (SHIB), son birkaç gündür 0,000010 ile 0,000014 dolar arasında sıkıştı ve bu, boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteriyor. Fiyat 0,000014 doların üzerine çıkarsa, boğalar satışlarda biriktirmeye devam ediyor demektir. Bu, ayıların tekrar güçlü bir meydan okuma oluşturabileceği 0,000017 dolara olası bir rallinin yolunu açabilir. Boğalar, potansiyel bir trend değişikliğini belirtmek için bu direnci kırmak zorunda kalacak. 2022 yılı içinse pek iyimser senaryolar yazılmıyor, Bitcoin’in olası dibi Shiba için yıkıcı olabilir ve uzmanlar bu ihtimalin her geçen gün arttığını söylüyor. Yatırımcılar ise bu yıl fiyatın ATH bölgesini aşarak 1 sıfır daha atmasını bekliyor.

Bu varsayımın aksine, eğer fiyat 0,000010 doların altına düşerse, parite 0,000009 dolardan 12 Mayıs gün içi dibine inebilir. Bu destek kırılırsa, düşüş 0,000007 ve ardından 0,00005 dolara kadar uzayacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar