X


Piyasaya Güncel Bakış: Bitcoin (BTC), Yeniden Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi!

Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği değer kayıpları ile birlikte 29.000 dolar fiyat seviyelerine geriledi.
09:08
21 Mayıs 2022
Kripto Para Piyasasında Düşüş Sürüyor! Bitcoin ve Altcoin'lerde Son Durum Ne?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği düşüş yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 29.000 dolar fiyat seviyelerine gerledi. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 29.000 dolar seviyelerine gerilemesinin ardından değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son düşüş yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 1.970 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,3 trilyon dolara geriledi. Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, yüksek volatilitenin etkisiyle son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 615 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi

Bitcoin (BTC), hafta içerisinde kaydettiği yükseliş hareketleri ile birlikte 31.500 dolar fiyat seviyelerine yükselse de kısa bir süre içerisinde yeniden düşüş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı ve 29.000 dolar fiyat seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 29.000 dolar fiyat seviyelerine gerilemesinin ardından değer kayıplarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 saatte kaydettiği değer kayıpları ile birlikte 1.970 dolar fiyat seviyelerine geriledi.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Kaydettikleri son değer kayıpları ile birlikte BNB 303 dolar, XRP 0,41 dolar, ADA 0,52 dolar, SOL 49,6 dolar, DOT 9,7 dolar ve AVAX ise 29 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,3 trilyon dolara geriledi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, yüksek volatilitenin etkisiyle son 24 saatte 615 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar