X

Shiba Inu (SHIB) Robinhood Listelemesi Ne Zaman Olacak? Fiyata Muhtemel Etkileri!

Dogecoin (DOGE) geri döndü! Robinhood, Shiba Inu (SHIB) listelemesini ne zaman yapacak?
13:45
28 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Mayıs ayında Dogecoin (DOGE)’in yaşadığı yükselişe benzer şekilde Shiba Inu (SHIB) rekorlar kırıyor. Piyasadaki hacim Bitcoin (BTC) ve Shiba Inu (SHIB) arasında gidip gelmeye devam ediyor. Kripto para balinaları geçmişte birçok kez belirledikleri bu tarz altcoinler sayesinde ciddi kazanç fırsatları oluşturur ve cüzdanlarını doldurmayı başarır. Peki Shiba Inu (SHIB) daha ne kadar yükselecek? Bunun cevabı Robinhood listelemesinde olabilir.

Shiba Inu ve Robinhood

Bildiğiniz üzere Robinhood işlem ücreti almadan kripto para ve farklı takaslara olanak sağlıyor. Dogecoin (DOGE) bu uygulamanın en ilgi gören varlığıydı. Ancak son çeyrekte DOGE hacimlerinin iyiden iyiye düştüğü ve Robinhood borsasının ciddi kayıplar yaşadığı görünüyor. Üçüncü çeyrek verilerinin açıklanmasıyla düşen hisse fiyatları da bunu doğruluyor.

Fortune son yaptığı açıklamada Robinhood platformunun gelirlerindeki net düşüşü doğrulamış ve Dogecoin (DOGE)’e karşı azalan ilgiyi gerekçe göstermişti. Çarşamba günü ise Robinhood hisseleri halka arz fiyatının da altına düştü. Temmuz ayındaki halka arz fiyatı 38 dolar olan Robinhood tam 35,32 dolara kadar düşen fiyatıyla %10,7 kayıp yaşadı.

Rakipleri Coinbase ve Public çoktan Shiba Inu (SHIB) listelemelerini yaptı. Robinhood eğer kayıplarının derinleşmesini istemiyorsa yakın zamanda SHIB listelemesini yapmak zorunda, Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları ise bu beklentiyle ellerindeki SHIB varlıklarını biriktirmeye devam ediyor.

Shiba Inu (SHIB)

Dün akşam saatlerinde Shiba Inu (SHIB) piyasa değeri bakımından rakibi Dogecoin (DOGE)’i geride bıraktı. Bu başarı Elon Musk’ın yaptığı açıklamalara rağmen geldi. Yani Elon Musk ile doğan fakat ona rağmen ciddi büyüme gösteren bir şaka coinden bahsediyoruz. Dogecoin killer olarak yola çıkan ve ondan daha başarılı bir şaka coin olacağını iddia eden Shiba Inu (SHIB) kısa sürede çok fazla iş başardı. NFT ve merkezsiz borsa konusunda attığı adımlar onu bir şaka coinden daha öteye, fayda üreten bir projeye dönüştürdü.

Haftalıkta %122 yükselen Shiba Inu (SHIB) fiyatı bugün 0,000063 bölgesine kadar geri çekildi. Akşam 0,000088 dolardan geri dönen fiyat piyasa değeri olarak da Dogecoin (DOGE)’i gerisinde bırakmıştı. Kısa vadede Robinhood listelemesi gelir ve 0,000088 bölgesi hacimli şekilde kırılırsa bir sıfır daha atması hatta 0,0003 bölgesine ulaşması şaşırtıcı olmayacaktır.

Dogecoin (DOGE) sıralamadaki yerini geri almak için bugün %40 artış gösterdi. DOGE fiyatı 0,328 bölgesinde bulunuyor. Piyasadaki hacmin yönü kazananı belirleyecek.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar