X


Shiba Inu Bir Sıfır Daha Silmeye Ne Kadar Yakın? SHIB Uzman Yorumları

Shiba Inu, standart görünümlü bir yükseliş devam modeli ile artış trendi potansiyeli barındırıyor.
17:56
11 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Shiba Inu topluluğu, meme coin’lerin yıldızının parladığı dönemde bir fiyat artış hareketi daha bekliyor. Birçok analist, SHIB‘ın durumu ve olası bir boğa ya da ayı hakkında görüşlerini bildirdi.

Shiba Inu Beklentileri

Popüler Youtube kanalı FXStreet’in uzmanlarına göre Shiba Inu standart görünümlü bir yükseliş devam modeli ile artış trendi potansiyeli barındırıyor. Analistler, yüksek hacimli bölgede önemli destek alanlarının konumlandığını belirtti. Buna göre yüksek ihtiamlle önü açık bir Shiba Inu karşımıza çıkıyor.

Mum grafiği ve bileşik endeks arasında açık bir gizli boğa ayrışması görülüyor. Bileşik endeks, daha düşük diplere sahiptir ve grafik daha yüksek konumları işaret eder. Ek olarak 5 Kasım bileşik endekste düşük bir baskı kaydedildi ve devamında hareketli ortalamarlın üzerine bir hareket görülemedi.

Shiba Inu, beklenen patlamayı yakalarsa 0.80 doların üzerindeki güçlü bir momentum fiyatı 0.00016 dolara kadar fırlatabilir. Dogecoin katili Shiba Inu, gün içerisinde %5’in üzerinde yükselişle 0.000055 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Bunun yanı sıra son 24 saatlik işlem hacmi %112’in üzerinde artarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Diğer Meme Coin’ler

Shiba Inu haricinde diğer meme coin’ler yükseliş görünümünü koruyor. Geçtiğimiz gün Evergrande olayının patlak vermesiyle lider Bitcoin’in gerilemesi tüm piyasayı kızıla bürümüştü. Birçok kripto para destek bölgesine gerilerken genellikle %10 ila %15 arasında düşüşler kaydedilmişti.

Dogecoin 0.24 dolara gerilese de bugün toparlanarak 0.26 dolara kadar yükselmeyi başardı. Baby Doge Coin, 0.00000000301 dolardan alım satım işlemi görürken Ryoshi token 0.00000005845 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor. Kripto para piyasasında oldukça hareketli bir dönem geçirilirken uzmanların yatırımcılara tavsiyesi yüksek oynaklığın bulunduğu dönemlerde dikkatli bir şekilde işlem yapmalarıdır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar