Shiba Coin Bu Ay Yüzde Kaçı Hedefliyor? 2023 Shiba Yorumları!

En büyük ikinci meme token Ocak ayında nasıl performans gösterecek?
21:15
2 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogecoin’in hemen ardından en büyük ikinci meme token olan Shiba Coin birçok yönden DOGE’den daha iyi. Bu yüzden meme token yatırımcılarının önemli kısmı Shiba Coin’e yoğun ilgi gösteriyor. Ekosistemini inşa etmesi noktasında Dogecoin’in çok daha ilerisinde olan SHIB önümüzdeki dönemde nasıl performans gösterecek? Yatırımcılarının yüzü gülecek mi?

2023 Shiba Yorumları

SHIB, BTC’nin kararsız hareketleri sebebiyle henüz bir yön tayin edebilmiş değil. Ancak Shiba ordusu Ocak ayından son derece umutlu. Heyecanla beklenen layer2 çözümü için proje ekibi noel’in geçmesini beklemişti. Yılın son günlerinde yatırımcılar kriptodan bir nebze de olsa uzaklamışken SHIB elindeki bu kurşun boşa harcamak istemedi. Topluluğa “Yeni yılı ailenizle karşılayın ve daha sonra büyük haberi bekleyin” mesajı verildi. Ayrıca SHIB Metaverse projesi için de ilk çeyrek içinde somut adımlar atılması bekleniyor.

Layer2 müjdesi, detayları netleştiğinde SHIB fiyatı için ciddi fiyat katalizörü olabilir. Özellikle fayda üretimi noktasında bu çözüm Shiba Coin’in sadece bir meme token olmanın ötesine geçirecek. Bundan dolayı doğal olarak fiyatta önemli bir artış bekleniyor. Ocak ayı eğer beklenen müjdeler gelirse SHIB yatırımcıları için bol kazançlı olacak gibi görünüyor.

Shiba Coin Fiyat Hedefi

Shiba fiyatı azalan bir kama modeli oluşturmaya başladı. Yerleşik bir düşüş trendine rağmen yakınlaşan trend çizgilerini takip eden fiyat hareketinin temel kavramı, satıcıların daha derin düşüşü destekleyememesidir. Yukarı yönlü hareketlerin ardından gelen düşüşler zayıflayan bir momentumla yaşanıyor. Bu Shiba Coin yatırımcıları için olumludur. Popüler altcoin trend destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye devam ediyor. Bugün, SHIB fiyatı %1 arttı ve kademeli olarak genel trend çizgisine yaklaşıyor. Direnç trend çizgisinden potansiyel bir yükseliş kırılması, günlük traderlar için iyi bir giriş fırsatı sunabilir.

Eğer kırılma sonrası fiyat güçlü kalmaya devam ederse Ocak ayı içinde Shiba Coin yatırımcıları 0,0000087 dolar ile 0,0000096 dolar arasında bazı dirençlerle karşılaşabilir. Layer2 müjdesinin etkisi ve piyasadaki genel görünüm bu bölgelerde bir kırılmayı destekleyebilir. Eğer haber gecikir ve piyasada yeniden bir genel düşüş varsa Shiba Coin 0,0000075 dolara kadar bir geri çekilme yaşayacaktır. Eğer bu seviye de korunamazsa 0,0000066 dolar desteği bir sonraki durak olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar