X


Render Coin Nasıl Alınır?

Render Coin Nasıl Alınır?
14:25
1 Aralık 2021

Render Coin (RNDR), GPU gücünü sanatçılara sunan dağıtık GPU oluşturma platformunun yerel kripto para birimidir.

Render (RNDR) Nedir?

Render (RNDR), GPU gücüne ihtiyaç duyan sanatçıları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş dağıtık bir GPU oluşturma ağıdır. 2017 yılında piyasaya sürülen RNDR, aynı yılın Ekim ayında ilk halka açık token satışını gerçekleştirdi.

RNDR, ağdaki sanatçılar tarafından GPU sağlayıcılarından hesaplama gücü alışverişi yapmak adına kullanılan bir ERC-20 token’ıdır. RNDR, ödemeler ve teknik resim lansmanından önce tüm operasyonların başarılı bir şekilde oluşturulduğunu doğrulamak için manuel ve otomatik çalışma kanıtı sistemi veya oluşturma kanıtı kullanır. Ethereum blok zincirinin doğal güvenlik özelliklerinden yararlanan tescilli varlıkları, yükleme sırasında hashlenir ve işleme için parça parça düğümlere gönderilir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tüm RNDR ödemeleri, oluşum sırasında emanette saklanır ve başarılı çalışmanın devreye alınmasını sağlayan sanatçı tarafından manuel olarak doğrulandıktan sonra düğüm operatörlerine bırakılır. Her iki kullanıcı tabanında da kötü niyetleri aktörlerden sakınmak için ağda oluşturulan tüm varlıklar ödeme başarıyla gerçekleştirilene kadar filigranlanır.

RNDR Coin Nereden Alınır?

RNDR Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Render Coin; Binance platformunda RNDR/BTC, RNDR/USDT ve RNDR/BUSD paritelerinde işlem görüyor. RNDR Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 5.70 dolardan alım satım işlemi görüyor.

RNDR satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de Render Coin satın alabilirsiniz. RNDR/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. RNDR/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından RNDR Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar