X


Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Paylaştı! İşte Analistin Heyecanlandıran Tahmini

Ünlü kripto para analisti Raoul Pal, 2022 yılında Bitcoin ve Ethereum için beklediği fiyat seviyelerini paylaştı.
11:40
17 Ocak 2022
Raoul Pal, Bitcoin ve Ethereum Tahminini Paylaştı! İşte Analistin Heyecanlandıran Tahmini
Okuma Süresi: 2 Dakika

Real Vision CEO’su Raoul Pal, bu yıl Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için fiyat hedeflerini açıklarken, kripto para piyasasının önümüzdeki aylarda yeniden patlama yapacağını belirtti.

Raoul Pal, BTC ve ETH’de Bu Seviyeleri İşaret Etti

Pal, yeni bir Real Vision Finance röportajında yaptığı açıklamalarda, bu yılın sonuna doğru uygun makroekonomik koşulların Bitcoin ve Ethereum’u sırasıyla 100.000 ve 10.000 doların üzerine çıkarabileceğini öngördüğünü söyledi.

Raoul Pal, röportaj sırasında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi;

“Logaritmik kanalı kullanıyorum. Eğer tekrar Bitcoin yukarı yönlü ivme kazanırsa, özellikle de yılın son bölümünde alacağımızı düşündüğüm bir merkez bankası gevşemesi ile de buna atıfta bulunulursa, hala Bitcoin’in %300 veya daha fazlasını yapabileceğini düşünüyorum.  Bununla birlikte ETH’da da benzer bir performans bekliyorum.”

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla lider kripto para birimi Bitcoin 42.768 dolardan işlem görmeye devam ederken, piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum ise 3.272 dolardan el değiştiriyor.

2022 Sosyal Token’ların Yılı Olacak

Eski Goldman Sachs yöneticisi ayrıca 2022’nin sosyal token‘ların yılı olacağını tahmin ediyor. Sosyal token’lar kişilikler, markalar veya topluluklar tarafından sağlanan değeri paraya çeviren kripto varlıklarıdır.

Raoul Pal ayrıca sosyal token’lar hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadeleri kullandı;

“Bir süredir bundan kaçınıyorum çünkü üzerinde çalıştığım ve hakkında gerçekten konuşamayacağım şeyler var, ama bence bu yıl sosyal token’ların yılı olacak. İnsanlar henüz anlamıyor. Bunun hakkında konuşuyorum.

Gerçekten anlayan insanlar. Bored Ape‘in maymun token’ıyla başladığını görüyoruz. Bunlardan bazıları var, ancak bunlar hala küçük ölçekli.

Bazı devasa toplulukların tokenleştiğini göreceğiz ve token ekonomisinin gücünü göreceğiz. İnsanların farkında olmadığı en büyük şey bu çünkü henüz görmediler. Bu yıl için büyük tahminim bu.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar