X


Radicle Coin Nasıl Alınır?

Radicle Coin Nasıl Alınır?
16:10
13 Ekim 2021

Radicle Coin (RAD), platformun yönetim işlerine katkıda bulunan yerel kripto para birimidir.

Radicle (RAD) Nedir?

Radicle, kod işbirliğine katkı adına kurulmuş merkezsiz bir ağdır. Projenin misyonu; güvenli ve bağımsız açık protokoller üzerine kurulmuş açık kaynak toplulukları için esnek altyapı geliştirmektir. Radicle protokolleri, geliştiricilerin güvenilir aracılara gerek kalmadan kod üzerinde işbirliği yapmalarını sağlar.

Eşler arası ağ; küresel alanlara, merkezsiz kuruluşlara ve geliştiricilerin açık kaynaklık çalışmalarını sürdürmelerine yardımcı olan protokollere imkan tanıyan, bir Ethereum akıllı sözleşme sistemi ile tamamlanmaktadır. Ethereum ile Radicle, geliştiricilerin işbirliği altyapılarına sahip olmalarını sağlamak adına Ethereum ve DeFi’nin gücünden yararlanır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Geçtiğimiz aralık ayında beta sürümünde lansmanının gerçekleştirilmesinden bu yana Radicle, ağda yayınlanan 1.000’den fazla proje gördü. Web3 ekosisteminde önemli ilgi topladı. Yönetim token’ı RAD, Radicle’ı yazılım işbirliği için ilk açık kaynaklı, topluluk liderliğindeki bağımsız ağ yapıyor. Ağın kodu ve varlık hazinesi, herhangi bir geliştiricinin katkıda bulunmasına ve projenin yönüne etki etmesine izin vererek, Radicle’ı toplu yönetim konusunda bir deney haline getiriyor. Radicle tamamen herkese açık bir şekilde yönetilir.

RAD Coin Nereden Alınır?

Radicle Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. RAD Coin; Binance platformunda RAD/BTC, RAD/BNB, RAD/USDT ve RAD/BUSD paritelerinde işlem görüyor. RAD Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 13.78  dolardan alım satım işlemi görüyor.

 

Radicle Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de RAD Coin satın alabilirsiniz. RAD/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. RAD/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından RAD Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar